Chimpanzee Energy drink Gunpowder Grapefruit 30 g

Chimpanzee Energy drink Gunpowder Grapefruit 30 g

  • Značka: Chimpanzee
  • Balení: 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Energy drink s hořkosladkou příchutí grapefruitu pro přípravu energetického iontového nápoje. Je vhodný pro sportovce nebo doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Energy drink Gunpowder Grapefruit Chimpanzee s hořkosladkou příchutí grapefruitu pro přípravu energetického iontového nápoje. Je vhodný pro sportovce, nebo pro doplnění potřebných živin ve fyzicky či psychicky náročných situacích.

Unikátní složení v sobě kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy, které jsou rovnoměrně vstřebávány do krve. Zajišťují dostatek energie v průběhu výkonu a omezují výkyvy hladiny krevního cukru. Nápoj je obohacen o ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Dostatek těchto minerálů urychluje regeneraci svalů a předchází svalovým křečím.

Z prášku lze připravit izotonický i hypotonický nápoj. Hypotonický je vhodný před výkonem a v průběhu sportovního výkonu. A izotonický, na živiny koncentrovanější je pro rychlejší obnovu svalů po sportovním výkonu. Energy drink vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou regeneraci svalů.

Použití: Pro získání izotonického nápoje rozmíchejte obsah sáčku ve 375 ml vody. Hypotonický nápoj získáte smícháním s 500 ml vody.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maltodextrins, Glucose, Isomaltulose (20 %) , Sucrose, Acidification: Citrid Acid, Calcium lactate, Aroma Grapefruit, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Magnesium Citrate, L-ascorbic Acid, Pottasium Citrate, Pottasium Dohydrogenphosphate, Pottasium Chloride, Naringin, Vitamin B2 (Riboflavin-5-phosphate)

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Složení: bez lepku, vhodné pro vegany

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: