Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Taoasis Eukalyptus radiata, Bio 5 ml

Taoasis Eukalyptus radiata, Bio 5 ml

Značka: Taoasis
Balení:
164
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Esenciální olej eukalyptus radiata je vhodný i pro těhotné ženy a děti od 6 let. Je výborný při potížích dýchacího ústrojí a močových cest, při bolestech kloubů nebo chronické únavě.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Taoasis Eukalyptus radiata je čistě přírodní a je vhodný i pro malé děti (od šesti let) a těhotné ženy. Má výrazné protizánětlivé a antiseptické účinky a je mimořádně vhodný při zánětech horních cest dýchacích. Velmi jemná vůně eukalyptu dýchací cesty uvolní a zajistí dlouhotrvající svěžest.

Eukalyptus radiata je znatelně jemnější než eukalyptus globulus, není tolik pronikavý. Jeho účinky jsou nejsilnější na oblast dýchacích cest, a to při rýmě, nachlazení či bronchitidě. Podporuje rozpouštění a uvolňování hlenu, usnadňuje vykašlávání a zklidňuje dráždivý kašel. Mimoto je eukalyptus výborný také při různých potížích pohybového aparátu. Uvolňuje bolesti kloubů, a to i ty při revmatu nebo artritidě.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné a kojící ženy, dále pro děti do deseti let věku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

eukalyptus radiata leaf oil1
1
Ekologické zemědělství
Z blogu (5)

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Eukalyptus - voňavý strom zázraků

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

eukalyptus radiata leaf oil1
1
Ekologické zemědělství