Saloos Finská směs 10 ml

Saloos Finská směs 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 58 Kč

Kompozice éterických olejů s vysokým revitalizačním efektem na tělo i mysl je vhodná k inhalaci i použití do sauny. Obnovuje zásoby energie a podporuje relaxaci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Finská směs je směs přírodních éterických olejů vyráběných ve vysoké kvalitě. Tato kompozice je vytvořena tak, aby jednotlivé oleje působily ve vzájemné harmonii a podporovaly své účinky. Finská směs je velice vhodná k inhalaci například pomocí aromalampy.

Jak už název napovídá, Finskou směs můžete také využít při saunování. Umocňuje efekt sauny na tělo i mysl a podporuje celkovou detoxikaci organismu. Tato variace éterických olejů zmírňuje známky fyzického i duševního vypětí a má harmonizační efekt.

Svěží bylinná vůně jalovce a cedru v kombinaci s jiskrným citronem a eukalyptem napomáhá obnovovat vaše zásoby energie, a zmírnit tak příznaky únavy a vyčerpání. Díky podpoře přirozené mikrocirkulace ve tkáních zvyšuje vylučování škodlivých látek z těla a přináší celkové uvolnění.

Naberte síly

Směs esenciálních olejů s velmi relaxačním potenciálem vám pomůže prohloubit odpočinek a nabrat síly do všedních dní. Finská směs je vhodná nejen pro provonění domácnosti, ale můžete ji využít i při saunování či meditaci. Je přímo stvořená pro relaxaci a přenese vaši mysl na klidné, harmonické místo. Pomůže vám od stresu a odplaví starosti všedního dne.

Obnova těla i mysli

Směs esenciálních olejů má komplexní účinky, přináší skutečné uvolnění a pomáhá napjaté mysli zapomenout na stres. Svěží vůně cedru a jalovce probudí vaše smysly a má příznivý účinek i na dýchací systém, který pročišťuje a uvolňuje. Aroma citronu je pak velice osvěžující a zároveň podporuje prokrvení ve tkáních celého těla. Směs je velmi vhodná také pro inhalaci a podporuje detoxikaci.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně této saunovací vonné směsi jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost. Finská směs dodá ihned velkou dávku energie a revitalizuje vaše tělo i mysl.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.