Sportique Gel na klouby a svaly 100 ml

Muscle Gel

Sportique Gel na klouby a svaly 100 ml

Muscle Gel

  • Bez DPH 215 Kč

Gel na klouby a svaly zlepšuje hybnost pohybového aparátu rozbolavěného po náročných fyzických aktivitách. Vysoký podíl bylinných extraktů uvolňuje napětí a mírní bolest.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gel na klouby a svaly Sportique zlepšuje hybnost pohybového aparátu rozbolavělého po náročných fyzických aktivitách a po sportu. Vysoký podíl bylinných extraktů uvolňuje napětí svalů i kloubů, zlepšuje jejich prokrvení, a tak mírní bolest. Lehký gel se snadno vstřebává do pokožky, díky tomu rychle účinkuje a osvěžuje celé tělo.

Gel je skvělým pomocníkem po náročných pohybových aktivitách a sportu, ulevuje ale i od bolavých zad a kloubů. Spojení léčivých extraktů z arniky, hřebíčku, borovice a zázvoru aktivně stimuluje prokrvení svalů i kloubů. Prohřívají, mírní bolest, bylinky navíc působí antibakteriálně a protizánětlivě a eliminují riziko vzniko zánětů.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na bolavé partie těla a lehkou masáží rozetřete. Nechte vstřebat. Používejte podle potřeby i několikrát denně, dokud problémy neodezní.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Helena 18. 1. 2018 22:50

Kvalitní úlevný krém k použití po fyzické zátěži. Vůně je bylinková, nevtíravá. Pěkně se aplikuje a pohodlně vstřebává. Skvělé složení.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?