Yarrah Granule pro psy vegetariánské 2 kg

Yarrah Granule pro psy vegetariánské 2 kg

  • Značka: Yarrah
  • Balení: 2 kg
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Kompletní vegetariánské suché krmivo, nízkokalorické, bez balastních látek. Doporučené pro méně aktivní a starší psy, pro psy velkých a obřích plemen a pro psy s nadváhou. Dále pro psy s alergií na masitou stravu, pro psy s citlivým žaludkem a trávícím traktem a pro psy s problémy pokožky a srsti. Nevhodné pro březí a kojící feny! Vegetariánské granule Yarrah splňují nároky jak na vegetariánskou

Kompletní vegetariánské suché krmivo, nízkokalorické, bez balastních látek. Doporučené pro méně aktivní a starší psy, pro psy velkých a obřích plemen a pro psy s nadváhou. Dále pro psy s alergií na masitou stravu, pro psy s citlivým žaludkem a trávícím traktem a pro psy s problémy pokožky a srsti. Nevhodné pro březí a kojící feny! Vegetariánské granule Yarrah splňují nároky jak na vegetariánskou tak na veganskou dietu. Osahuje obiloviny (pšenice, kukuřice), sójové boby, pšeničné otruby,slunečnicová semínka a kvasnice z biologického zemědělství podle normy SKAL (č. výrobce 1301), vitamíny, minerály.

certifikáty: SKAL, KRAV, PETA,
vhodné pro: méně aktivní psy, psy s nadváhou
konzistence: suchá
balení: plastový obal

krmná dávka: Podrobná tabulka je uvedena na obale. Individuální potřeba Vašeho psa se může lišit v závislosti na věku a aktivitě. Krmivo skladujte v suchu a chladu. Dbejte na to, aby váš pes měl vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.
energetická hodnota: 1240 kJ (297 kcal)/100 g
složení: bílkoviny (20%), tuk (7,3%), sacharidy (47%), vláknina (7,5%), popel (8,5%), vlhkost (10%), vápník (1,3%), fosfor (0,9%), sodík (0,4%), draslík (1,06%), hořčík (0,25%), železo (210 mg/kg), vitamín A (15000 IE/kg), vitamín D3 (1500 IE/kg), vitamín E (120 mg/kg), zinek (110 mg/kg), měď (10 mg/kg)

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, výhradně ze zemí EU.
* Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.
* Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou, nebo při potravinových alergiích.
* Produkty Yarrah BIO mimo jiné obsahují:
vysoký podíl masa až do 70%, rozmarýnový extrakt a E-vitamín jako přirozené konzervační látky, nutričně hodnotné organické suroviny.
* Produkty Yarrah BIO neobsahují:
geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika, nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako např. zobáky, hlavy, nehty, kůže, opeření.
* Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). To znamená, že beze zbytku obsahují potřebná denní množství živin pro psy a kočky. AAFCO je instituce, která provádí dozor nad americkým trhem s krmivy pro domácí zvířata, její standardy jsou celosvětově uznávané.
* Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Krav je švédská nezávislá instituce, která prověřuje výrobu ekologických produktů a na základě přísnych kritérií uděluje svou pečeť kvality - logo KRAV.
* Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochranců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.

kontakt na výrobce:
Yarrah Organic Petfood BV
P.O. Box 448
3840 AK Harderwijk
The Netherlands
www.yarrah.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: psi

Výrobce: Yarrah Organic Petfood BV, P.O. Box 448, 3840 AK Harderwijk Nizozemí, www.yarrah.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: