Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Grapefruit, Bio 5 ml

Taoasis Grapefruit, Bio 5 ml

Svěží grep s lehce nahořklou vůní vás zbaví starostí i nervozity, podpoří koncentraci a myšlení a pomůže vám nabrat nové síly ve dnech, kdy vám chybí energie.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehce hořký éterický olej z grapefruitu Taoasis vás svou svěží vůní zbaví starostí a jako mávnutím kouzelného proutku vás celkově povzbudí. Podporuje sebevědomí, odstraňuje pocity trémy i nervozitu. Grep také působí proti smutku, stresu i depresím, osvěží mysl a zajistí vám lepší koncentraci při práci.

Svěží grep pomáhá eliminovat otoky končetin a uvolní namožené a napjaté svaly po sportu či jiné fyzické zátěži. Osvědčil se také při bolestech hlavy a migrénách. Podporuje soustředění a myšlení, takže ho využijete i v kanceláři. Je také vhodný ke kombinaci s dalšími éterickými oleji, třeba ze smrku, santalového dřeva nebo ylang-ylangu, které podpoří jeho účinky.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip: Pro výrobu domácí kosmetiky je vhodný jako přídavek do výrobků proti celulitidě.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Citrusové éterické oleje působí fototoxicky. Éterický olej grep lze používat v přítomnosti dětí od tří let věku.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?