Saloos Grep 10 ml

Saloos Grep 10 ml

Skladem > 10 ks

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Esenciální olej Grep Saloos osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Také eliminuje otoky, uvolňuje namožené napjaté svaly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.

Svěží citrusová lehce nahořklá až trpká vůně grepu má tonizující účinky na celý organismus. Působí proti depresím, zahání smutek, mírní dopady stresu a navozuje příjemnou náladu. Osvěžující vůně mírní vytrvalé bolesti hlavy i migrénu, uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky.

Opravdová vzpruha

Cítí se prázdní a bez energie? Vyzkoušejte esenciální olej z grapefruitu od Saloos. Intenzivní a jemně hořká citrusová vůně ihned osvěží vaše tělo i mysl a nastartuje vás do úspěšného dne. Vůně grepu působí na všechny vaše smysly a je velmi energizující. Díky tomu ji oceníte nejen v domácím prostředí, ale výborně se hodí také do kanceláře, kde udrží vaši mysl svěží.

Proti únavě a bolestem hlavy

Éterický olej z grapefruitu je tak jako dělaný pro dny, kdy se vám nechce vstávat nebo vám chybí energie. Grep pomáhá nabrat potřebné síly a podpoří vás také při stresu a duševním vypětí. Zároveň má účinky také proti bolestem, zejména pak migrénám a bolestem hlavy, které účinně zmírňuje. Pomáhá při poruchách soustředění a probudí unavenou mysl.

Dobrá nálada v několika kapkách

Díky své svěží vůni je Grep výborným životabudičem a ihned vám dodá dobrou náladu. Podporuje pozitivní myšlenky a sebemotivaci, upevňuje sebevědomí a mírní nervozitu či trému. Zároveň tonizuje celý organismus a pomáhá také při namoženém svalstvu, které uvolňuje a zmírňuje jeho bolesti. Působí antidepresivně a smazmoliticky.

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu kůže. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?