Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Grepové jádro 20 ml

Nobilis Tilia Grepové jádro 20 ml

Extrakt z hořkého jádra je vhodný jak pro vnitřní podávání, tak pro aplikaci na pokožku nebo pro osvěžění dechu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt z grepových jader od Nobilis Tilia je přírodní výtažek ředěný glycerinem. Tento doplněk stravy obsahuje řadu účinných látek a lze ho kromě vnitřního užití použít také k péči o pokožku celého těla. Grapefruitová jádra podporují přirozenou obranyschopnost a pomáhají nastolit mikrobiologickou rovnováhu organismu. Extrakt lze použít i při akné, zánětlivých projevech na pokožce nebo na lupy. Hodí se také k použití při výskytu zubního plaku a k osvěžení dechu.

Extrakt z grepových jader je bohatým zdrojem vitaminů skupiny B a vitaminu C. Kromě toho se v něm nachází množství vitaminů D a K nebo karotenoidů a vitaminu E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Grepová jádra jsou také zdrojem flavonoidů, vápníku, hořčíku, zinku, železa nebo manganu a rovněž rozpustné vlákniny.

Použití: Extrakt nařeďte s vodou v poměru 1:1 a aplikujte na postiženou pokožku. Takto naředěným extraktem můžete i kloktat.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?