Prohlédněte si vaše seznamy přání

Superionherbs He Shou Wu, kapsle 90 ks

Superionherbs He Shou Wu, kapsle 90 ks

Kapsle obsahují eleuterokok, který má vynikající adaptogenní účinky, podporuje vitalitu organismu a také jeho přirozenou obranyschopnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle He Shou Wu obsahují kombinaci čtyř extraktů z bylinných kořenů. Hlavní podíl má rdesno mnohokvěté, které je dále obohaceno o rehmánii lepkavou, anděliku čínskou a eleuterokok ostnitý. 

Kořen rdesna mnohokvětého je bohatý na prospěšný lecitin či fosfolipidy. Rehmánie lepkavá má nejen pozitivní účinky na celý kardiovaskulární systém, ale také se podílí na udržení vyrovnaného krevního tlaku a příznivě ovlivňuje také hladinu cukru v krvi.

Další složku kapslí tvoří andělika čínská, jež celkově osvěžuje organismus a chrání buňky před působením oxidačního stresu. Napomáhá optimálnímu energetickému metabolismu a transportu kyslíku v krevním systému. Eleuterokok, vynikající adaptogen, pak přispívá k celkové vitalitě organismu a napomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-2krát denně během jídla. Dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. O užívání během těhotenství a kojení se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?