Five Fives Henna Lamda tmavě hnědá 100 g

Five Fives Henna Lamda tmavě hnědá 100 g

(1 hodn.)
Značka: Five Fives
Balení:
166
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 5 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Bílá Labuť > 1 ks

Tmavě hnědá egyptská henna Lamda obarví vlasy do sytých tónů hnědé s odlesky do ohnivě červené a zároveň o vlas pečuje. Prášek z listů henny má skvělé barvicí a regenerační schopnosti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Egyptská henna Lamda tmavě hnědá Five Fives do sytých tónů hnědé s odlesky do ohnivě červené a zároveň o vlas pečuje. Prášek z listů henny má skvělé barvicí a regenerační schopnosti. Pravidelné barvení hennou je prospěšné pro zdravý lesk vlasů i zdraví vlasové pokožky, kdy působí proti lupům a pokožku zklidňuje.

Henna Five Fives využívá té vůbec nejkvalitnější henny až z dalekého Egypta. Obsahuje pouze čistý výtažek z rostliny Lawsonia inermis a žádné další syntetické přísady. Díky tomu nijak nedráždí pokožku hlavy a přináší maximální benefity henny, která vaše vlasy nejen obarví, ale zároveň jim dodává i hloubkovou péči. Henna se často používá nejen pro barvení, ale právě pro svou důkladnou regenerační schopnost.

Použití: Potřebné množství henny zalijte horkou vodou či čajovým odvarem tak, aby vznikla hustá kaše. Naneste rovnoměrně do suchých vlasů a nechejte působit alespoň hodinu. Poté z vlasů důkladně vymyjte čistou vodou.

Tip: Barvu henny je možné upravit přidáním kávy, kakaového prášku, medu či citronové šťávy. Dva až tři dny po barvení hennou nepoužívejte šampon ani kondicionér, aby se barva ve vlasech ustálila.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny. Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Henna Lambda Five Fives je pěstována v okolí města Asuánu v jižním Egyptě. Zdejší klima je velmi příznivé pro růst této rostlinky a ta tak má ve svých listech mimořádně vysoký podíl barviva.

Barva: hnědá

Výrobce: Alystra s.r.o., Lysolajské údolí 37/148 , 165 00, Praha 6, Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Jak na přírodní barvení aneb Nebojte se henny

Co všechno umí henna

Tmavohnědá henna: která je nejlepší?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Dobra henna / Darya 9. 11. 2018 16:14

Hennou si barvim jiz podruhe. Poprve pouzila jsem tu drahou od Voodo (odstin tmave hnedy). Musim rict, ze tato je taky dobra. Jestli jeste dodate do prasku Amlu, budete mit jemne a prijemne na dotyk vlasy. Za tu cenu, kvalita je dobra. Pozor, pigmentace je ponekud slabsi. Jestli chcete razantnejsi zmenu, tak musite zkusit jinou znacku. Ale vlasy jsou opravdu moc lesknou.

Hladké vlasy / Irena 19. 4. 2016 00:43

Barva mi bohužel nechytla, ani při přeměřování teploty teploměrem. Ale po použití mám opravdu krásné jemné vlasy, takže jako regenerační přípravek dobrá :).

Hezký odstín, ale nezakryje světle vlasy / Karolína 22. 12. 2020 13:10

Barviva jsem několikrát. Dokonce jsem přidávala i černou. Barva udělala hezký odstín, ale bohužel nezakryla nově vyrostlé světlejší vlasy. Zkoušela jsem i různé doby působení (od 3hod po celou noc a žádný výrazný rozdíl). Běžně používám také šampóny bez silikonů. Na celé tmavé vlasy ok, ale pokud máte odrosty nebo šediny, vsaďte raději na Voono.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?