Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Saloos Heřmánek modrý 2 ml

  • Bez DPH 207 Kč

Esenciální olej heřmánku modrého Saloos je všestranně účinný pro celou řadu problémů s trávicím systémem, proti bolestem nebo vysokým teplotám. Protizánětlivé účinky heřmánku přispívají k boji proti nemocem.

Heřmánek působí i proti plynatosti nebo průjmům, snižuje teplotu a uklidňuje naši mysl. Mimo jiné také tlumí svalové a jiné bolesti, působí proti revmatickým potížím. Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.

Dávkujte esenciální olej do aromalampy nebo ho použijte při péči o pokožku celého těla. Využijte jeho uvolňující a uklidňující vůni, která prospěje vašemu zažívání a celkovému zdraví organismu.

Všestranný heřmánek

Éterický olej Saloos Heřmánek modrý je olejíčkem s širokým spektrem účinků, jež se ve vaší domácnosti určitě neztratí. Jeho jemná a přívětivá bylinná vůně vytvoří tu pravou relaxační a harmonickou atmosféru. Vůně modrého heřmánku je velice příjemná pro všechny smysly, zklidňuje mysl a navozuje atmosféru klidu a pohody.

Protizánětlivé účinky

Heřmánek modrý je mocným bojovníkem proti nemocem všeho druhu. Má přirozeně protizánětlivé účinky, působí proti množení škodlivých mikroorganismů, a tím brání vstupu infekce do těla. Podporuje váš imunitní systém a zároveň působí také proti horečkám a vysokým teplotám. Účinně zmírňuje nejen bolesti hlavy, ale bolesti všeho původu.

Pro zdravé trávení a klidnou mysl

Heřmánek modrý zvyšuje obranyschopnost těla a pomáhá při obtížích s pohybovým aparátem, zejména pak při revmatismu či artróze. Podporuje správnou činnost trávicího traktu, ulevuje při bolestech břicha a zmírňuje nadýmání a plynatost. Má také zklidňující účinky na pokožku, proto jej můžete přidat v několika kapkách do vašeho oblíbeného tělového mléka či krému.

Magické umění aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte 100% esenciální oleje přímo na kůži v neředěné koncentraci.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.