Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Saloos Heřmánek modrý 2 ml

Skladem 1 - 2 ks

Esenciální olej Heřmánek je všestranně účinný pro celou řadu problémů s trávicím systémem, proti bolestem nebo vysokým teplotám. Protizánětlivé účinky heřmánku přispívají k boji proti nemocem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Esenciální olej heřmánku modrého Saloos je všestranně účinný pro celou řadu problémů s trávicím systémem, proti bolestem nebo vysokým teplotám. Protizánětlivé účinky heřmánku přispívají k boji proti nemocem.

Heřmánek působí i proti plynatosti nebo průjmům, snižuje teplotu a uklidňuje naši mysl. Mimo jiné také tlumí svalové a jiné bolesti, působí proti revmatickým potížím. Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu.

Dávkujte esenciální olej do aromalampy nebo ho použijte při péči o pokožku celého těla. Využijte jeho uvolňující a uklidňující vůni, která prospěje vašemu zažívání a celkovému zdraví organismu.

 

Všestranný heřmánek

Éterický olej Saloos Heřmánek modrý je olejíčkem s širokým spektrem účinků, jež se ve vaší domácnosti určitě neztratí. Jeho jemná a přívětivá bylinná vůně vytvoří tu pravou relaxační a harmonickou atmosféru. Vůně modrého heřmánku je velice příjemná pro všechny smysly, zklidňuje mysl a navozuje atmosféru klidu a pohody.

Protizánětlivé účinky

Heřmánek modrý je mocným bojovníkem proti nemocem všeho druhu. Má přirozeně protizánětlivé účinky, působí proti množení škodlivých mikroorganismů, a tím brání vstupu infekce do těla. Podporuje váš imunitní systém a zároveň působí také proti horečkám a vysokým teplotám. Účinně zmírňuje nejen bolesti hlavy, ale bolesti všeho původu.

Pro zdravé trávení a klidnou mysl

Heřmánek modrý zvyšuje obranyschopnost těla a pomáhá při obtížích s pohybovým aparátem, zejména pak při revmatismu či artróze. Podporuje správnou činnost trávicího traktu, ulevuje při bolestech břicha a zmírňuje nadýmání a plynatost. Má také zklidňující účinky na pokožku, proto jej můžete přidat v několika kapkách do vašeho oblíbeného tělového mléka či krému.

Magické umění aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Tento esenciální olej je určen pro výrobu domácí kosmetiky nebo jako součást masážních směsí:

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 7 let. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?