Zahir Cosmetics Heřmánková květová voda 100 ml

Zahir Cosmetics Heřmánková květová voda 100 ml

Sladce bylinná heřmánková voda má výborné zklidňující účinky, působí proti zánětům či opruzeninám a díky nulovému obsahu alkoholu je vhodná i na čerstvě oholenou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Heřmánková voda od Zahir Cosmetics si vás získá svou uklidňující bylinkovou vůní. Je výborná místo tonika a také k dočištění pleti. Využijete ji také na cestách jako příjemné osvěžení. Hydrolát z heřmánku je díky svým hojivým vlastnostem vhodný pro citlivou, mastnou a problematickou pleť.

Heřmánková květová voda má protizánětlivé účinky, mírní začervenání a současně lehce stahuje póry. Díky tomu je vhodnou volbou při akné i pro citlivou pleť, ať už k jejímu dočištění, nebo jako tonikum. Pro její zklidňující účinky a nulový obsah alkoholu ji využijete také k ošetření čerstvě oholené pokožky. Heřmánkový hydrolát ocení celá rodina při výskytu otoků, které pomáhá redukovat, a také proti opruzeninám. Navíc je skvělým společníkem na letní cesty, protože vás kdykoliv osvěží a podpoří hydrataci pokožky.

Použití: Vodu naneste z rozprašovače přímo na pokožku. Můžete ji aplikovat také na vatový tamponek, se kterým následně dočistíte pleť.

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, problematická pleť a akné

Výrobce: Zahir cosmetics s.r.o., Loučky 2262/25, 708 00 Ostrava – Poruba Česká republika, tel: +420 777 726 789, http://zahir.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?