Prohlédněte si vaše seznamy přání

Saloos Hřebíček 10 ml

Saloos Hřebíček 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
66
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej z hřebíčku účinně ulevuje od bolestí, uvolňuje svalové stahy a podporuje celkovou relaxaci. Jeho použití je vhodné při stresu a má také repelentní efekt.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(14)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Hřebíček je velice oblíbeným éterickým olejem s lahodnou kořeněnou vůní, jenž probudí vaše smysly. Hřebíček je výborným prostředkem k inhalaci a krásně provoní vaši domácnost. Pomáhá dodat vašemu domovu příjemnou atmosféru a působí velice relaxačně.

Hřebíček má silný uvolňující účinek na svaly, působí proti křečím a přináší úlevu při nadměrném fyzickém vypětí. Zároveň zmírňuje bolesti a má spasmolytický efekt. Tinktura z hřebíčku byla již od pradávna používána například při bolestech zubů.

Éterický olej z hřebíčku je skvělým přípravkem v obdobích zvýšeného stresu a duševního vyčerpání. Přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí. Zároveň má repelentní účinky. Hřebíček je nutno užívat v malých koncentracích, protože může dráždit pokožku.

Regenerace pro tělo i mysl

Éterický olej z hřebíčku je to pravé pro váš domov. Díky své jedinečné jemně kořeněné vůni vytvoří tu pravou hřejivou a přátelskou atmosféru a nechá vás v klidu na chvíli spočinout se šálkem oblíbené kávy či čaje. Vůně hřebíčku obecně podporuje relaxaci a odpočinek, pomáhá vám uvolnit se a zapomenout na chvíli na starosti všedního dne. 

Dovolte si vypnout

Éterický olej z hřebíčku je tak ideálním parťákem právě pro chvíle relaxace, kdy se potřebujete zastavit a odplavit veškeré starosti a strasti. Hřebíčková esence prohloubí chvíle odpočinku a přinese vám skutečné uvolnění. Díky hřebíčku zmírníte duševní tenzi a zapomenete na stres. Hřebíčková esence je vhodná v obdobích duševního či fyzického vyčerpání, kdy vám pomůže načerpat nové síly.

Masáže proti bolestem

Éterický olej z hřebíčku má silné prohřívací a prokrvovací účinky, díky tomu je vhodnou součástí masážních a koupelových olejů. Podporuje mikrocirkulaci v tkáních, urychluje hojení a pomáhá při obtížích s pohybovým aparátem. Uvolňuje namožené svalstvo a klouby, prohřívá je a účinně ulevuje od bolestí i chronického charakteru. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Ze široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný v těhotenství, při kojení, pro děti do 12 let. Nepoužívejte ho při zvýšeném krevním tlaku. Nečichejte k němu přímo z lahvičky. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Nepoužívejte dlouhodobě a ve velkém množství.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (14)

Jak začít s aromaterapií?

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální olej Hřebíček

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Hřebíček – koření i přírodní lék

Hřebíčkovec vonný

Jak přestat kouřit pomocí esenciálních olejů

Jak se zbavit ženských mykóz přírodní cestou

Nejlepší éterické oleje na záněty močového měchýře

Nejlepší éterické oleje proti virům

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Rostlinné a éterické oleje na dermatitidu

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: