Argital Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou 75 ml

Argital Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou 75 ml

  • Bez DPH 298 Kč

Hypoalergenní scrub a pleťová maska je vhodná k účinnému čištění a projasnění přecitlivělé pleti se sklony k alergickým reakcím. Pokožku jemně čistí, zanechává ji vláčnou a projasněnou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hypoalergenní scrub a pleťová maska Argital je vhodná k účinnému čištění a projasnění přecitlivělé pleti se sklony k alergickým reakcím, akné, dermatitidám, vyrážkám a pokožky trpící rosaceou. Maska pokožku jemně čistí, zanechává ji vláčnou, projasněnou a barevně jednotnější, současně podporuje hojení kožních problémů díky množství bylinných výtažků.

Peeling a pleťová maska v jednom citlivou pleť obličeje a krku jemně čistí a napomáhá jejímu rozjasnění a sjednocenému zdravému vzhledu. Kombinace zklidňujících bylinných výtažků z violky, arniky, růže, měsíčku lékařského a mnohých dalších pokožku aktivně harmonizují, ulevují od nepříjemného svědění i pnutí kůže a zároveň pomáhají eliminovat kožní problémy.

Složení peelingové masky je navíc obohaceno o léčivý zelený jíl, který přecitlivělou alergickou pleť skvěle zklidňuje, příjemně chladí a mírní výskyt zánětů. Jíl se také postará o velice jemný peelingový efekt. Hypoalergenní maska pokožku nejenom hloubkově čistí, ale také urychluje hojení ekzémů, alergií i jiných kožních problémů.

Použití: Nanášejte na předem vyčištěnou pleť (nejlépe Hypoalergenním čistícím mlékem s violkou) krouživými pohyby, čímž napomůžete k lepšímu prokrvení tkání. Jako masku naneste v silnější vrstvě a nechte působit 10 minut (maska by neměla zaschnout). Používejte 1- 2x týdně.

Tip: Můžete použít jako šetrný pleťový peeling, nebo jako účinnou čistící pleťovou masku s peelingovým efektem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?