Taoasis Jasmín v jojobovém oleji, Bio 10 ml

Taoasis Jasmín v jojobovém oleji, Bio 10 ml

Omamná květinová vůně jasmínu je silným afrodiziakem. Zklidňuje nervové napětí, neklid a úzkosti. Pomáhá srovnávat menstruační cyklus a je vhodná při dýchacích obtížích i pro posílení imunity.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jasmín v jojobovém oleji je vhodný pro přímou aplikaci na pokožku. Jeho omamná květinová vůně je známým afrodiziakem a oblíbenou součástí parfémů. Jasmínový éterický olej patří mezi nejvýznamnější oleje, které pečují o naši psychiku. Nosný olej z jojoby usnadňuje pronikání účinných látek do pokožky a zároveň o ni lehce pečuje. Podpoří její hydrataci a ochrání ji před vysušením.

Jasmín výborně zklidňuje nervové napětí, působí proti depresi a zmírňuje neklid i úzkosti. Jeho silná květinová vůně má harmonizační účinky, pozvedne vám náladu a také pomáhá srovnávat menstruační cyklus. Působí jako děložní tonikum a napomáhá usnadňovat porod. Jasmínový éterický olej je vhodný také při dýchacích obtížích. Uvolňuje hleny a usnadňuje vykašlávání. Uvolňuje bolesti, podporuje hojení ekzémů, hydrataci a celkovou regeneraci pleti. Je také vhodný pro posílení činnosti imunitního systému v období chřipek apod.

Použití: Malé množství oleje naneste na vybrané místo na pokožce a jemně vmasírujte.

Upozornění: Éterický olej z jasmínu není vhodný pro použití v těhotenství (naopak je ale vhodný při porodu).

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?