Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO 400 ml

Purity Vision Kokosový olej bez vůně BIO 400 ml

  • Bez DPH 152 Kč

Bio kokosový olej bez vůně je univerzálním kosmetickým pomocníkem v péči o pokožku těla i o vlasy. Je vhodný ale i pro teplou a studenou kuchyni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bio kokosový olej Purity Vision bez vůně je univerzálním kosmetickým pomocníkem. Díky výživnému pečujícímu složení lze kokosový olej použít v péči o pokožku obličeje i těla, ale také vlasů. Mimoto je vhodný i na vaření a pečení. Tento kokosový olej není lisován za studena, nemá tak typickou výraznou kokosovou vůni, která může být někomu nepříjemná.

Kokosový olej je bohatý na množství antioxidantů, vitaminů A, E a F a také nenasycených mastných kyselin. Díky tomuto výživnému složení je vhodný k péči o celé tělo, pokožku obličeje i vlasy. Kokosový olej aktivně regeneruje suchou poškozenou kůži i roztřepené vlasy, vyživuje je a chrání je před opakovaným poškozením a podrážděním. Obsažené antibakteriální kyseliny pokožku chrání před vznikem drobných zánětů a eliminují onemocnění, jako jsou mykózy či plísně.

Kokosový olej je vhodný ke konzumaci, rychle zvyšuje hladinu cukru v krvi a zahání malý hlad i chutě na sladké. Přitom má nízkou kalorickou hodnotu a dodává tělu potřebné živiny. Olej můžete použít pro studenou i teplou kuchyni, smažit na něm lívance či jej přidat do těsta sladkých pokrmů.

Univerzální pomocník

Kokosový olej je jedním z nejvšestrannějších pomocníků. Jedná se o čistý přírodní produkt bez jakýchkoliv přidaných ingrediencí, který oceníte jak v péči o pleť či vlasy, tak v domácnosti. Kokosový olej vám poslouží každý den a příjemně váš překvapí svými vlastnostmi. Varianta bez vůně je ideální pro ty, kterým klasické kokosové aroma přijde příliš intenzivní.

Kokosový olej

Výborný do kuchyně

Kokosový olej je potravinou moderní doby, která je bohatá na živiny a zaplaví tělo prospěšnými látkami. Olej dokáže rychle zvýšit hladinu cukru v krvi, díky čemuž rychle zažene hlad a pomáhá vzdorovat chutím na sladké. Obsahuje také množství antioxidantů, které chrání proti škodlivému účinku volných radikálů, a tím i pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Dodává organismu také důležité vitaminy A a E a nenasycené mastné kyseliny.

Vnitřní i vnější použití

Olej lze využít na mnoho způsobů ve studené i v teplé kuchyni. Je oblíbený například při přípravě salátů, sladkých pokrmů nebo jako zajímavá alternativa na smažení. Kokosový olej má ale také blahodárný vliv na pokožku celého těla - využijete jej místo svého klasického tělového mléka. Při nanesení na vlhkou kůži se velice rychle vsákne a navrací pokožce pružnost a pevnost. Je vhodný také jako zklidňující péče po opalování.

Hebká pokožka i zářivé vlasy

Kokosový olej je doslova magickým balzámem na namáhanou či vysušenou kůži. Můžete jej vmasírovat také do suché pokožky obličeje nebo jej použít na rty. Je oblíbeným olejem i na vlasy, kterým dodává výživu a zabraňuje jejich krepatění. Dokáže vlasy uhladit a dodat jim zářivý lesk, aniž by je přehnaně zatížil. A pokud toužíte po bílých zubech, tak i to je jednou z variant použití dokonale univerzálního kokosového oleje.

Použití: Malé množství oleje rozpusťte v rukou a aplikujte na vlhkou pokožku či vlasy.

Tip: Při pokojové teplotě má kokosový olej tuhé skupenství. Pokud chcete kokosový olej rychle rozpustit, vložte jej na chvíli do teplé vodní lázně. Olej je vhodný i jako péče po opalování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?