Purity Vision Kokosový olej farmářský ve skle 300 ml

Purity Vision Kokosový olej farmářský ve skle 300 ml

Kokosový olej pochází od malých farmářů z Filipín. Hodí se do sladkých i slaných jídel, je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a využijete ho také v péči o pleť, pokožku celého těla i vlasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Farmářský kokosový olej pochází od malých pěstitelů na Filipínách, kteří si nemohou dovolit nákladnou certifikaci, přestože splňují všechna kritéria. Kokosový olej je skvělý na vaření, pečení, smažení i grilování. Hodí se do sladkých i slaných jídel, a můžete si ho přidat i do kaše nebo jen tak na chleba.

Kokosový olej využijete v teplé i studené kuchyni. Neobsahuje cholesterol, neoxiduje a je stabilní i při vysokých teplotách. Hodí se do slaných i sladkých pokrmů. Oceníte ho během přípravy sladkých koláčů, smažení lívanců nebo jen tak do kaše či na toast. Kokosový olej představuje zdroj cenného vitaminu E a rovněž je bohatý na nenasycené mastné kyseliny.

Kokosový olej je také výborný jako kosmetický prostředek. Podporuje hydrataci pokožky celého těla a příjemně ji zvláčňuje. Současně se ale nemusíte bát toho, že by ji zanechával mastnou, protože se skvěle vstřebává. Kokosák se hodí na masáže, ale i k pravidelné péči o pleť. Pomáhá ji zjemňovat a regenerovat. Z kokosového oleje si můžete připravit také vlasový zábal, který kadeřím dodá jemnost a lesk, a navíc působí proti lupům.

Použití: Potřebné množství oleje rozpusťte v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku či vlasy.

Tip: Kokosový olej je výborný také v kuchyni.

Ostatní kategorie: Kokosový olej

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Typy pokožky: suchá pokožka

Typy vlasů: normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?