Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Lakshmi - Narayan Koloidní zlato 20 ppm 250 ml

Lakshmi - Narayan Koloidní zlato 20 ppm 250 ml

540
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Koloidní zlato 20 ppm pečuje o všechny typy pokožky, obzvlášť o zralou a stárnoucí, kterou zjemňuje, posiluje a dodává pružnost. Podporuje regeneraci pleti, matuje ji a dodává sjednocený vzhled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Koloidní zlato Lakshmi - Narayan 20 ppm pečuje o všechny typy pokožky, obzvlášť o zralou stárnoucí pokožku, kterou výrazně zjemňuje, posiluje a dodává jí pružnost. Koloidní zlato podporuje regeneraci pleti, matuje ji a dodává sjednocený vzhled. Navíc díky tonizačním schopnostem udržuje pokožku elastickou a vláčnou, pozitivní vliv má koloidní zlato i na pružnost a zdraví cév.

Koloidní zlato vzniká disperzí mikročástic zlata v destilované vodě. Díky zanedbatelné velikosti mikročástice snadno proniknou do pokožky, kterou posilují, regenerují, tonizují a celkově chrání před známkami předčasného stárnutí. Koloidní zlato podporuje pružnost pokožky, zanechává ji jemnou a vláčnou.

Zlato má regenerační účinky na pokožku celého těla, můžete jej využít pro snadnější a rychlejší hojení pooperačních jizev a špatně se hojících ran. Koloidní zlato pokožku revitalizuje a dezinfikuje, navíc zlepšuje pružnost cév a chrání je před praskáním, a tím pádem i vznikem metliček. Koloidní zlato tak je vhodným pleťovým tonikem nejenom pro stárnoucí pokožku.

Použití: Malé množství koloidního zlata aplikujte na vatový tampon a použijte místo klasického pleťového tonika. Pro léčbu kožních problémů, mykózy či eliminaci nadměrného pocení aplikujte koloidní zlato přímo na pokožku či použijte ve formě obkladů. Po nanesení na pokožku nevystavujte pleť přímému slunečnímu záření.

Skladování: Chraňte před přímým působením slunečního světla. Uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí. Nenechte zmrznout.

Tip: Lakshmi - Narayan je držitelem ochranné známky ČESKÝ VÝROBEK.

Upozornění: Před aplikací koloidního zlata na pokožku si nejprve udělejte test snášenlivosti. Kapku tekutiny naneste na pokožku zápěstí, pokud se do hodiny neobjeví začervenání či svědění, můžete koloidní zlato bez obav používat.

Ostatní kategorie: Kůže

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Viktor Živný, Křižíkova 18 , 680 01, Boskovice, Česká republika

Z blogu (2)

20 nejčastějších produktových otázek na prodejnách - 1. část

Koloidní zlato

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: