Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Lakshmi - Narayan Koloidní zlato 20 ppm 250 ml

Lakshmi - Narayan Koloidní zlato 20 ppm 250 ml

Skladem 1 - 2 ks

Koloidní zlato 20 ppm pečuje o všechny typy pokožky, obzvlášť o zralou a stárnoucí, kterou zjemňuje, posiluje a dodává pružnost. Podporuje regeneraci pleti, matuje ji a dodává sjednocený vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je ilustrační.

Koloidní zlato Lakshmi - Narayan 20 ppm pečuje o všechny typy pokožky, obzvlášť o zralou stárnoucí pokožku, kterou výrazně zjemňuje, posiluje a dodává jí pružnost. Koloidní zlato podporuje regeneraci pleti, matuje ji a dodává sjednocený vzhled. Navíc díky tonizačním schopnostem udržuje pokožku elastickou a vláčnou, pozitivní vliv má koloidní zlato i na pružnost a zdraví cév.

Koloidní zlato vzniká disperzí mikročástic zlata v destilované vodě. Díky zanedbatelné velikosti mikročástice snadno proniknou do pokožky, kterou posilují, regenerují, tonizují a celkově chrání před známkami předčasného stárnutí. Koloidní zlato podporuje pružnost pokožky, zanechává ji jemnou a vláčnou.

Zlato má regenerační účinky na pokožku celého těla, můžete jej využít pro snadnější a rychlejší hojení pooperačních jizev a špatně se hojících ran. Koloidní zlato pokožku revitalizuje a dezinfikuje, navíc zlepšuje pružnost cév a chrání je před praskáním, a tím pádem i vznikem metliček. Koloidní zlato tak je vhodným pleťovým tonikem nejenom pro stárnoucí pokožku.

Použití: Malé množství koloidního zlata aplikujte na vatový tampon a použijte místo klasického pleťového tonika. Pro léčbu kožních problémů, mykózy či eliminaci nadměrného pocení aplikujte koloidní zlato přímo na pokožku či použijte ve formě obkladů. Po nanesení na pokožku nevystavujte pleť přímému slunečnímu záření.

Skladování: Chraňte před přímým působením slunečního světla. Uchovávejte v patřičné vzdálenosti od magnetických polí. Nenechte zmrznout.

Upozornění: Před aplikací koloidního zlata na pokožku si nejprve udělejte test snášenlivosti. Kapku tekutiny naneste na pokožku zápěstí, pokud se do hodiny neobjeví začervenání či svědění, můžete koloidní zlato bez obav používat.

Ostatní kategorie: Kůže

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Viktor Živný, Křižíkova 18, 680 01 Boskovice Česká republika, http://www.lakshmi-narayan.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?