Henep Konopný a dýňový olej 200 ml

Henep Konopný a dýňový olej 200 ml

  • Značka: Henep
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Konopný olej v kvalitě BIO, za studena lisovaný vyniká příjemnou, mírně oříškovou příchutí a obsahem látek důležitých pro lidské tělo. Pravidelné užívání pozitivně ovlivňuje funkci buněčného metabolismu a imunitního systému. Obsažené látky zároveň působí preventivně při cévních a srdečních onemocněních, poruchách trávení, kožních nemocích a podobně.Dýňový olej lisován z dýňových semínek za studena

Konopný olej v kvalitě BIO, za studena lisovaný vyniká příjemnou, mírně oříškovou příchutí a obsahem látek důležitých pro lidské tělo. Pravidelné užívání pozitivně ovlivňuje funkci buněčného metabolismu a imunitního systému. Obsažené látky zároveň působí preventivně při cévních a srdečních onemocněních, poruchách trávení, kožních nemocích a podobně.

Dýňový olej lisován z dýňových semínek za studena, je hnědo - zelené barvy a má jedinečně lahodnou chuť. Řadí se do kategorie olejů nejvyšší kvality. Jeho obsahovými složkami jsou z přibližně 50 % kyselina linolová, dále kyselina olejová, té je v oleji kolem 33 % a ještě kyselina palmitová, zastoupená cca 10 %. Dále je zajímavý vysoký obsah přírodního zinku, což nemá žádný jiný z olejů. Obsahuje také velké množství vitamínů řady A, B, C a E, které chrání náš imunitní systém. Jedná se o vysoce kvalitní a zdravý olej, bohatý drahocenné omega kyseliny Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny. Dýňový olej obsahuje vedle zinku další důležité minerální látky jako hořčík, vápník, sodík, draslík, železo nebo fosfor.

OBSAHUJE NENASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY
OMEGA-3 a OMEGA-6 POTŘEBUJETE PRO SVÉ ZDRAVÍ I VY
HIGH RECEPTURY : ORGANICKY VÁZANÝ ZINEK PRO VAŠE VLASY A NEHTYzemě původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost HENEP vznikla v roce 2010. Hlavním iniciátorem vzniku byl Petr Jílovec mladší, syn jednoho ze zakladatelů jiné úspěšné značky konopné kosmetiky. Ptáte se proč právě konopí? Konopí představuje mnohostranně využitelný obnovitelný zdroj, který má obrovský, zatím nedoceněný potenciál pro lidstvo. Ve starém Egyptě používali konopná vlákna při stavbě pyramid. V Evropě se konopí využívalo cca od 7 tisíciletí př.n.l. Konopné pozůstatky jako např. tkaniny, provazy či semínka nalézáme u Vikingů, Keltů, Thráků apod. Listy a květy konopí byly pokládány za účinný lék. Poprvé se konopí objevilo v lékopise již ve 3. tisícíletí př.n.l. v Číne, kde bylo považováno za elixír nesmrtelnosti. Do českého lékopisu bylo konopí zapsáno v roce 2010 jako konopný olej, za studena lisovaný, pod názvem Cannabis Sativae Oleum. Právě konopný olej, za studena lisovaný v BIO kvalitě, je základem výrobků Henep. Šetrné kombinování s extrakty bylin, oleji, esenciálními oleji a dalšími ingrediencemi zaručuje tu nejlepší péči o citlivou pokožku. Produkty neobsahují parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, emulgátory, barviva či parfémy. Pod značkou Henep se tedy skrývá funkční BIO kosmetika s konopí, pro použití při různých kožních problémech, včetně velmi citlivé pleti. Produkty tedy nejsou nové jen dle data vzniku, ale zejména inovativními a moderními BIO recepturami s vysokým obsahem účinných látek.

kontakt na výrobce:
HENEP s.r.o.
Jeníkov 89
471 24 Jeníkov

webové strány značky:
www.henep-produkty.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HENEP s.r.o., Jeníkov 89, 471 24 Jeníkov Česká republika, www.henep-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: