Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Čaj Fennel Spice Numi je inspirován tradiční kuchyní evropského venkova. Lehké tóny sladké chuti obohacují zelený čaj. Zemitý fenykl a celer se proplétají se štiplavým černým pepřem a výrazným pomerančem a přináší plnou chuť originálního nápoje. Zeleninové a kořeněné tóny tak doplňují zelený čaj a zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Fenykl1), Bulva celeru1), Pomerančová kůra1), Cibule1), Kopr1), Zelený čaj bez kofeinu1), Medový keř1), Černý Pepř1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?