Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Numi Kořeněný čaj Fennel Spice, Savory Tea

Vychutnejte si neobvyklou kombinaci zeleniny, koření a čaje bez kofeinu. Fenykl, celer, pomerančová kůra, cibule, kopr a pepř přináší originální tóny do chuti kvalitního zeleného čaje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čaj Fennel Spice Numi je inspirován tradiční kuchyní evropského venkova. Lehké tóny sladké chuti obohacují zelený čaj. Zemitý fenykl a celer se proplétají se štiplavým černým pepřem a výrazným pomerančem a přináší plnou chuť originálního nápoje. Zeleninové a kořeněné tóny tak doplňují zelený čaj a zahřejí každou duši i tělo.

Savory Tea Numi kombinují pravou zeleninu a exotické koření s kvalitním čajem bez kofeinu. Jednotlivé kombinace jsou inspirované tradiční chutí pokrmů z celého světa. Vegetariánské kořeněné čaje jsou plné chuti, aromat a originálně obohatí každý váš den. Přesně na hranici mezi polévkou a čajem, jejich kořeněná zeleninová chuť vás překvapí a zahřeje.

Příprava: K přípravě čaje vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte šálek vařící vodou a nechte vylouhovat alespoň deset minut. Delší louhování uvolní do čaje více chuti.

Tip: Zeleninový čaj si vychutnejte kdykoliv a kdekoli. Poslouží jako menší svačinka. Je skvělý jako nápoj k lehkému rychlému obědu. Skvěle poslouží jako koření pro vaření těstovin nebo rýže.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Fenykl1), Bulva celeru1), Pomerančová kůra1), Cibule1), Kopr1), Zelený čaj bez kofeinu1), Medový keř1), Černý Pepř1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Savory Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?