Energy Korolen 30 ml

Energy Korolen 30 ml

  • Bez DPH 401 Kč

Korolen napomáhá celkové regeneraci a podpoře zdraví organismu. Působí především na oblast srdce, osrdečníku a sleziny, pozitivně ovlivňuje nervový systém a posiluje obranyschopnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační přípravek Korolen Energy se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních mezioborových poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Působí také na spojnici dráhy tenkého střeva, na její boční větev a šlachosvalovou dráhu plic. 

Díky vyvážené směsi rostlinných výtažků napomáhá příznivě ovlivnit stavy snížené energie a dlouhodobé únavy. Složení z přírodních extraktů podporuje regionální prokrvení, a tím má pozitivní vliv na správnou funkci důležitých orgánů, jako je mozek, srdce či ledviny. Působí podpůrně také na trávicí systém, především tenké střevo a onemocnění s ním spojená. Napomáhá také zvýšit přirozenou obranyschopnost a pomocí vysokého obsahu antioxidantů působí proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí a volným radikálům. 

Prokrvovací a regenerační účinky rostlin podporují správnou funkci centrálního nervového systému a eliminují projevy stárnutí organismu. Korolen je vhodným doplňkem při prevencí cévních příhod jako jsou mozková mrtvice, infarkt myokardu, ateroskleróza či poruchy periferního prokrvení. Pomáhá při zvýšené hladině cholesterolu v krvi, nervových poruchách a epilepsii, stresu a psychických poruchách, nespavosti a pro celkové zklidnění a tělesnou pohodu. 

Chrání srdce i cévy

Bioinformační přípravek Korolen postihuje oblast, která je v dnešní době nejvíce postižena a namáhána - kardiovaskulární systém. Nemoci srdce a cév jsou vůbec nejčastější příčinou úmrtí a s moderním životním stylem se týkají čím dál tím větší procentuální části populace. Spolu se zdravým jídlem a cvičením je vhodné zařadit také preparáty, které tuto oblast chrání a posilují.

Proti únavě i stresu

S touto dobou je spojené také vysoké množství stresu, které může vést až k různým chronickým potížím, jako jsou úporné bolesti zad, migrény, nespavost či nechutenství. Korolen pomáhá celkově ustanovit novou rovnováhu v organismu a mobilizovat jeho energetické zásoby. Působí při dlouhodobé únavě a podporuje regeneraci těla i mysli.

Posílení mikrocirkulace

Korolen působí podpůrnými účinky na cévní systém a díky tomu celkově stimuluje prokrvení. Mikrocirkulace má velký význam při rozvádění kyslíku a živin zejména v důležitých orgánech, jako je mozek či ledviny. Korolen díky tomu podporuje jejich činnost a je vhodným doplňkem stravy například při infarktu, cévní mozkové příhodě či ateroskleróze.

Dlouhodobá revitalizace

Korolen využívá poznatků mnoha věd, jako je psychotronika, fytoterapie či krystalterapie. Ovlivňuje různé dráhy v organismu, zejména pak dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů a spojnici dráhy tenkého střeva. Harmonizuje metabolické pochody ve vašem těle a má účinek také na psychiku. Podporuje celkové zklidnění a revitalizaci organismu.

Tip: Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.

Upozornění: Po třech týdnech používání je nutné udělat před další kúrou týdenní pauzu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hypericum Perforatum Extract, Tabebuia Impetiginosa, Sanguisorba Officinalis Extract, Aesculus Hipocastanum Extract, Medicago Sativa Extract, Viola Tricolor Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Echinops Sphaerocephalus Extract, Menyanthes Trifoliata Extract, Lavandula Officinalis Extract, Quercus Robur Extract, Allium Sativum Extract, Carum Carvi Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Extract, Anethum Graveolens Extract, Zingiber Officinale Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?