Saloos Koupelový olej dětský jemný 125 ml

Saloos Koupelový olej dětský jemný 125 ml

  • Bez DPH 106 Kč

Dětský koupelový olej je vhodný ke každodenní péči o jemnou dětskou citlivou pokožku. Uklidňující vůně levandule a heřmánku konejší rozvířenou mysl a usnadňuje každodenní boj s ukládáním do postýlek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětský koupelový olej Saloos je vhodný ke každodenní péči o jemnou dětskou či senzitivní pokožku. Uklidňující vůně levandule a heřmánku konejší rozvířenou dětskou mysl a usnadňuje každodenní boj s ukládáním do postýlek. Koupel s olejem pokožku pořádně promastí a je velmi výživná. Není tedy nutné pleť dále promazávat jinými přípravky. 

Základ koupelového oleje tvoří pečlivě vybraná směs kvalitních rostlinných olejů. Slunečnicový, mandlový a sezamový olej jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A, E a antioxidanty. Hluboce hydratují, vyživují a napomáhají obnově hydrolipidového kožního filmu. Pokožka je tak po koupeli krásně hladká a zjemněná. 

Esenciální oleje z heřmánku a levandule mají uvolňující a uklidňující vůni. Působí aromaterapeuticky na zklidnění těla i mysli. Pomáhají navodit klidný a hluboký spánek. Tyto vůně jsou speciálně vhodné pro malé děti. Hlavně pro ty, které mají problémy s usínáním. Kromě toho jsou heřmánek i levandule vhodné na zklidnění podrážděné pokožky.

Pro naše nejmenší

Koupelový olej Saloos určený pro dětskou pokožku je vhodný ke každodenní péči a je určený i na velmi citlivou kůži těch nejmenších. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty šetrně  pečuje o pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť velmi náchylnou k vysušení. Po koupeli s tímto olejem bude pokožka vašeho děťátka  dokonale jemná.

Šetrná péče

Olej dětskou pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, která mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Nezatěžuje dětské tělíčko syntetickými látkami.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří jemné rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Uklidňující vůně

Koupelový olej zároveň obsahuje také olej mandlový, jež je přímo určen pro citlivou pokožku, brání podráždění a zklidňuje, zároveň podporuje její regeneraci. Příjemná vůně heřmánku a levandule působí zklidňujícími účinky na psychiku děťátka, pomáhá jej ukolébat ke spánku a ukonejší rozvířenou dětskou mysl. Heřmánek a levandule navíc zklidňují podráždění pokožky.

Použití: Přidejte 1-2 lžíce oleje do koupele.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?