Saloos Koupelový olej eukalypt a tymián 125 ml

Saloos Koupelový olej eukalypt a tymián 125 ml

Skladem 1 - 2 ks

Koupelový olej vám umožní relaxaci po dlouhém dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty. Eukalyptová a tymiánová vůně je lehce kořeněná, pomůže vám se uvolnit a působí příznivě na dýchací cesty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Koupelový olej Eukalypt a tymián Saloos je určený pro uvolnění a relaxaci po náročném dni. Jemně čistí pokožku a umývá nečistoty celého dne. Vysoký podíl rostlinných olejů, slunečnicového a sezamového, zabraňuje vysušování pokožky během koupele. Regenerují, zjemňují a zvláčňují pokožku. Eukalyptová a tymiánová vůně je lehce kořeněná a velmi oblíbená i u mužů.

Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a zanechávají ji po koupeli čistou, vláčnou a sametovou, obnovují její přirozený lipidový filtr, a tím posilují její obranyschopnost. Tento olej tak nahradí jiné koupelové přísady, pěny, sprchové gely a také pečující prostředky. Jemně voní a uvolňuje napjatou a přetíženou mysl. Díky tomu můžete ve vaně relaxovat  a dokonale se uvolnit. 

Relaxační koupel

Koupelový olej Saloos vám připraví na konci dne velmi potřebnou chvilku pro sebe a koupel s ním vám pomůže obnovit síly. Výhodou koupelového oleje je jednak to, že již během očisty pečuje o vaši pokožku, pomáhá v ní uzavřít hydrataci, a díky tomu je vhodný i na pleť náchylnou k vysušení. Po koupeli se již nemusíte mazat a vaše pokožka bude dokonale jemná.

Péče již během koupele

Olej pokožku důkladně umyje, odstraní veškeré nečistoty a zároveň pleť vyživuje. Neobsahuje tenzidy neboli pěnidla, která mohou vysušit a podráždit citlivou kůži. Koupelový olej Saloos je proto vhodný i pro pokožku, jež má sklony ke zvýšenému vysušování a nesnese běžné pěny do koupele či sprchové gely. Stačí si jen vybrat vonnou variantu podle aktuálních potřeb či nálady.

Přírodní oleje

Základ tohoto koupelového oleje tvoří samozřejmě rostlinné oleje, a to olej slunečnicový a sezamový. Sezamový olej je přímo blahodárný zejména pro suchou pokožku, které dodává hloubkovou výživu a pomáhá bránit unikání vlhkosti z jejího povrchu. Sezamový olej navíc pokožku chrání proti podráždění a zanechává ji dlouhodobě hebkou a příjemně pružnou.

Naberte síly s eukalyptem

Koupelový olej Eukalypt a tymián je perfektní právě po náročném dni. Jemně kořeněná vůně tymiánu spolu s osvěžujícím eukalyptem ihned probudí vaši mysl a pomohou vám zapomenout na všední starosti. Nejenže vám pomůže se uvolnit, ale obsahuje silice, které posilují činnost imunitního systému. Éterické oleje z tymiánu a eukalyptu také přispívají k normální činnosti dýchacího ústrojí, a tymián má navíc antibakteriální účinky.

Použití: 1-2 lžíce koupelového oleje přidejte do vody o teplotě 34-36 °C. Olej nepění, ve vodě vytvoří jemnou mléčnou emulzi. Dá se použít i do vířivých van, které pomáhají pokožce ještě lépe vstřebat účinné látky.

Ostatní kategorie: Dýchání, Hlava

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?