Spa Magik Krém na ruce 75 ml

Spa Magik Krém na ruce 75 ml

Krém na ruce s minerály z Mrtvého moře obsahuje cenné přírodní ingredience, díky kterým hluboce regeneruje a hydratuje namáhanou pokožku rukou, dodává jí intenzivní péči, ochranu a pružnost. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krém na ruce Spa Magic s minerály z Mrtvého moře obsahuje cenné přírodní ingredience, díky kterým hluboce regeneruje a hydratuje namáhanou pokožku rukou, poskytuje jí intenzivní péči, ochranu a navrací jí pružnost. Krém obsahuje speciální deionizovanou vodu s čistými minerály z Mrtvého moře, jako jsou hořčík, draslík, vápník a sodík. Tyto minerály způsobují, že je pokožka po použití krému svěží, omlazená a jemná na dotek. Příčinou je unikátní schopnost minerálů zadržovat v pleti vlhkost, kterou pokožka jinak rychle ztrácí.

O hloubkovou výživu pleti a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Minerály z Mrtvého moře mají výjimečné regenerační, protizánětlivé antistresové účinky, které jsou prověřeny již tisíce let. Napomáhají ke zlepšení projevů různých kožních chorob, zejména lupénky, atopického ekzému nebo akné. Dopřejte si skvělé účinky Mrtvého moře i v pohodlí vašeho domova!

Pokožka na rukou si zasluhuje mimořádnou péči, protože naše ruce každý den namáháme častým kontaktem s vodou a vystavujeme je nepříznivým vlivům okolí. Proto je potřeba používat ochranný, výživný krém minimálně jednou denně, aby si pokožka zachovala svůj mladistvý vzhled a hebkost co nejdéle.

Použití: Vmasírujte každý den do pokožky rukou, dokud se krém nevstřebá. Opakujte podle potřeby, ideálně vždy po umytí rukou.

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Martina 21. 6. 2017 11:00

Velmi mi pomáhá v péči o ekzematickou pokožku

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?