Faran Krém na suchou a citlivou pleť Camel Milk, Anti-Age 50 ml

Faran Krém na suchou a citlivou pleť Camel Milk, Anti-Age 50 ml

Zklidňující pleťový krém luxusní izraelské značky Faran s velbloudím mlékem je vhodný pro citlivou a suchou pokožku. Obsažené pečující oleje a šťáva z Aloe vera zajišťuje pleti péči a výživu po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zklidňující pleťový krém luxusní izraelské značky Faran s velbloudím mlékem je vhodný pro citlivou a suchou pokožku. Obsažené pečující oleje a šťáva z Aloe vera zajišťuje pleti péči a výživu po celý den.  Bohaté složení šetrně vyživuje i tu nejcitlivější pokožku, v pleti uzamyká potřebnou hydrataci a chrání pokožku před podrážděním i vznikem suchých šupinek.

Zklidňující pleťový krém harmonizuje suchou citlivou pokožku díky vysokému podílu šťávy s z Aloe vera a také velbloudímu mléku. Obě dvě látky mají skvělé zklidňující účinky, pleť zjemňují, zvláčňují a současně v ní uzamykají potřebné živiny. Krém pečuje o suchou pleť také bambuckým máslem a jojobovým a olivovým olejem. Ty pokožce dodávají potřebné nenasycené mastné kyseliny i vitaminy, udržují pleť pružnou a odolnou vůči dehydrataci i podráždění.

Aby byla suchá pleť ochráněna před známkami předčasného stárnutí, obsahuje krém rakytníkový olej a vitamin E. Ty ve spojení s velbloudím mlékem působí proti negativním vlivům volných radikálů, udržují pokožku pružnou a vitální. Zklidňující krém poskytne suché citlivé pokožce nejenom dávku potřebné výživy a zmírní případná podráždění, ale také ji ochrání před vznikem vrásek a ztrátou elasticity.

Použití: Malé množství krému jemně vmasírujte do pleti obličeje a krku dokud se nevstřebá.

Tip: Krém je velmi vychvalován pro dlouhotrvající vyživující schopnosti, zklidnění a léčbu pokožky se symptomy přecitlivělosti.

Dávkování: Baleno v praktickém pumpičkovém dávkovači pro snadnou a pohodlnou aplikaci.

Upozornění: Krém se o něco déle vstřebává, ale zato pak vydrží pleť vyživovat, hydratovat a chránit po celý den.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?