Faran

Izraelská firma NatureScent vyrábějící kosmetiku značky Faran byla založena roku 1999. Cílem bylo vyvinout 100% přírodní kosmetiku inspirovanou pouštní přírodou a jedinečným kráterem Ramon, který se nachází na dohled od továrny společnosti. Pro produkty značky Faran je typická jejich vysoká kvalita a unikátní složení.

Kosmetika FARAN je vyráběna ručně, přátelským způsobem k životnímu prostředí a podle standardů evropských certifikátů a licencí (Ecocert). Závod a jeho výrobky mají certifikaci a licenci izraelského Ministerstva zdravotnictví a naplňují standard ISO 22716. Společnost NatureScent neustále pracuje na rozvíjení stávajících, ale i tvorbě zcela nových kosmetických řad značky Faran. Rovněž vyrábí více než 100 různých druhů přírodních mýdel z čistých rostlinných olejů s přídavky extraktů z květin, bylin a také mýdla s kozím a velbloudím mlékem.

Jednou z nezajímavějších ingrediencí, která je obsažena v několika produktech značky Faran, je velbloudí mléko. Tato složka několika krémů na pleť, na ruce a také mýdel na obličej, má silně regenerační a hydratační účinky. V nabídce jsou kromě produktů pro péči o pleť a tělo také kosmetické štětce a čistě přírodní minerální dekorativní kosmetika. Vizí společnosti je nabízet lidem šanci vybrat si přírodu ve formě nekompromisní kvality. Většina produktů má 100% přírodní složení, zbytek se většinou pohybuje na hodnotě 98 %.

Filtrovat produkty