Lavera Krém pečující ochranný, Baby Kinder Neutral 75 ml

Lavera Krém pečující ochranný, Baby Kinder Neutral 75 ml

  • Bez DPH 145 Kč

Pečující ochranný krém je vhodný pro ošetření jemné dětské pokožky obličeje i celého těla. Cenné rostlinné oleje v kombinaci s bambuckým máslem pokožku vyživí, zklidní a ochrání před podrážděním.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pečující ochranný krém Lavera Baby je vhodný k ošetření jemné dětské pokožky obličeje i celého těla. Cenné rostlinné oleje v kombinaci s bambuckým máslem pokožku vyživí, zklidní a ochrání před podrážděním. Bambucké máslo se postará o hloubkovou výživu pleti, stimuluje její buněčnou aktivitu, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Ochranný krém je obohacen o řadu prospěšných rostlinných olejů, které pokožce zajistí dokonalou péči. Obzvlášť cenný je olej pupalkový, který regeneruje namáhanou pokožku a má zklidňující a protizánětlivé účinky. Olej díky své lehké konzistenci pronikne i do hlubších vrstev pokožky, kde pleť aktivně regeneruje. Kromě pupalkového oleje je krém bohatý na olej sojový, olivový a slunečnicový, jejichž kombinace proniká do hloubky pokožky, vyživuje ji a uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci.

Pro nejmenší

Ochranný krém Lavera Baby Kinder Neutral byl vytvořen s ohledem na citlivou pokožku našich nejmenších. Dětská pokožka má velice křehkou rovnováhu, která může být snadno narušena nepříznivými vnějšími vlivy, koupáním či například nešetrnou kosmetikou. Tento zvláčňující krém má maximálně šetrné složení z přírodních ingrediencí, které snese i velmi citlivá a reaktivní pokožka.

Hloubková hydratace

Tento ochranný dětský krém je zcela prostý přidaných syntetických ingrediencí, neobsahuje umělá barviva, konzervanty či parabeny a je zcela bez parfemace. Je velice neutrální k pokožce a nenarušuje její povrch, naopak pomáhá posilovat její přirozenou obranyschopnost. Pokožka se pak lépe brání okolním vlivům a není tak přecitlivělá.

Posilující složky

Základ tohoto pleťového krému tvoří olivový, slunečnicový a sojový olej bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy a antioxidanty. Antioxidanty neutralizují volné radikály a chrání proti jejich potenciálně škodlivému vlivu na pokožku. Oleje pokožku do hloubky zvláčňují a poskytují jí výživu. Uzamykají hydrataci v pleti a zanechávají jí pružnou.

Zklidněná a zjemněná pleť

Bambucké máslo je pak výjimečné svými pečujícími účinky, odstraňuje nepříjemné pnutí pokožky a navrací jí její přirozenou elasticitu. Bambucké máslo je velice dobře snášeno i velmi citlivou pokožkou a navíc pomáhá obnovit její přirozenou ochrannou kožní bariéru. Pupalkový olej pak pleť intenzivně zklidňuje a účinně brání jakémukoliv podráždění.

Použití: Přiměřené množství krému naneste na pokožku obličeje i těla, jemně vmasírujte a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?