Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele červená růže

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele červená růže

Krémová koupelová kulička se sušenými lístky růží promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje sušené růžové lístky i voňavé esenciální oleje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano se sušenými lístky růží promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje sušené růžové lístky i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Růže je královnou květin nejen pro svou krásnou vůni, ale pro své blahodárné účinky na pokožku. Růže pokožku zklidňuje, zjemňuje a dodává jí hydrataci. Navíc, její příjemná vůně uklidní smysly a naladí vás do pohody.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29, LV 1084 Riga, Lotyšsko, www.ceano.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?