Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele červené hrozny

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele červené hrozny

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Krémová koupelová kulička s červenými hrozny promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel a bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová koupelová kulička Ceano se sušenými červenými hrozny promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje kousky sušeného ovoce i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamin E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Kakaové máslo je nejen výživné, ale také krásně voní. V kombinaci s esenciálními oleji a sušenými červenými hrozny vytvoří báječnou nasládlou vůni. Ta vás příjemně naladí a zbaví stresu.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele

Výrobce: CITA LIETA Ltd, Braslas iela 29 , LV 1084, Riga, , Lotyšsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Ach, ta vůně! / hanka* 22. 7. 2012 22:06

Pro mě nejvoňavější kulička:) Příjemně sladká a pokožka po ní voní ještě dlouho po koupeli.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?