Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele italská promenáda

Ceano Cosmetics Krémová kulička do koupele italská promenáda

  • Bez DPH 45 Kč
koupit za 25 bodů

Krémová koupelová kulička s lístky sušených květin promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel, bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krémová koupelová kulička Ceano s lístky sušených květin promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel. Kromě toho obsahuje kousky sušených růží, chrpy a jasmínu i voňavé esenciální oleje. Toto výživné složení tak bude pečovat jak o vaši pokožku, tak i o vaše smysly.

Zajímavá kombinace sušených květin dodá koupeli příjemnou uklidňující vůni, která vás oprostí od stresu. Květiny mají také blahodárný vliv na pokožku. Růže pokožku zklidňuje, chrpa se postará o zmírnění otoků a jasmín má výborné regenerační účinky na suchou pleť.

Obsažené bambucké a kakaové máslo pokožku zjemňuje a dodává jí potřebné živiny. O výživu pokožky se také postará mandlový olej. Ten je bohatý na vitamín E, regeneruje pokožku do hloubky a chrání ji před vysoušením. Pokožka celého těla je tak po koupeli krásně jemná, ale také voňavá.

Použití: Kuličku vhoďte do teplé vody ve vaně a počkejte, dokud se nerozpustí. Krémovou kuličku můžete použít i ve sprše. Stačí ji napěnit jako tuhé mýdlo a pěnu nanést na vlhkou pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nádherně voní / Marta 30. 5. 2013 10:15

hodně příjemná věcička, nemusím používat žádné tělové mléko + moje mamka objevila i další způsob použití - dala si ji do skříně k provonění prádla

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?