ZAO Krémové oční stíny 253 Amethyst 3 g náplň

ZAO Krémové oční stíny 253 Amethyst 3 g náplň

  • Bez DPH 187 Kč

Náplň očních stínů s jemnou krémovou texturou na bázi rostlinných složek. Oční stíny nezatíží vaše víčka, nedráždí citlivou pokožku a fialový odstín prohloubí váš pohled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

ZAO Krémové oční stíny 253 Amethyst ve formě náplně šetří životní prostředí a zároveň i vaši peněženku. Krásný fialový odstín v barvě drahého kamene ametystu působí elegantně a prohloubí váš pohled. Jemná textura nezatíží oční víčka.

Krémové oční stíny ZAO jsou vyráběny z velice kvalitních ingrediencí a neobsahují potenciálně škodlivé složky jako parabeny, minerální olej či silikony. Díky tomu nezatěžují citlivou pokožku kolem očí a nezpůsobují její podráždění. Jsou opravdu dobře snášeny a vhodné i pro citlivé oči.

Hedvábně jemná textura očních stínů se snadno roztírá. Stíny můžete nanášet jak štětcem, tak jednoduše bříšky prstů. Krémové oční stíny ZAO jsou bohaté na přírodní výtažky, které dodávají pokožce očního okolí šetrnou péči. Stíny zároveň působí opravdu přirozeně.

Použití: Vystínujte krémovými očními stíny oční víčko za pomoci štětce, či prstů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Pekná farba, slabá výdrž / Catherine 29. 5. 2016 12:15

Farba je krásna, ľahko sa nanáša, ale tieň na viečku dlho nevydrží, otláča sa...skúšala som bez bázy aj s bázou, neviem v čom je problém, ešte skúsim iný podklad a uvidíme.....od ZAO mi viac vyhovujú práškové tiene

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?