Libebit Krémový deodorant pro ženy 90 ml

Libebit Krémový deodorant pro ženy 90 ml

Krémový deodorant s ovocně sladkou vůní ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání je před podrážděním.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Libebit Krémový deodorant pro ženy s ovocně sladkou vůní neobsahuje hliník, syntetická barviva ani chemické konzervanty. Má čistě přírodní složení a příjemně krémovou konzistenci, která se na pokožku pohodlně nanáší, nijak ji nezatěžuje a díky bambuckému máslu či kokosového oleje o ni během dne pečuje.

Krémový deodorant bez hliníku či triclosanu představuje výbornou alternativu konvenčních výrobků. Díky jedlé sobě a kukuřičnému škrobu brání rozkladu potu a následnému nepříjemnému pachu. Zároveň o pokožku podpaží pečuje. Kombinace kokosového oleje, kakaového a bambuckého másla chrání citlivou pokožku před začervenáním či svěděním. Deodorant můžete bez obav použít i na pokožku těsně po holení. Éterické oleje z levandule, bergamotu a čajovníku deodorantu dodávají příjemně svěží vůni a zároveň mají antibakteriální účinky.

Použití: Přiměřené množství deodorantu naneste na čistou pokožku podpaží a nechte vstřebat.

Výrobce: Libebit, Žleb 245, 664 91 Neslovice Česká republika, tel: +420 737 508 728, https://www.libebit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Top deodorant / Veronika 30. 7. 2018 12:30

Zatím nejlepší přírodní deodorant, který jsem vyzkoušela. Vydrží celý den a má příjemnou vůni. Jediné mínus je nanášení prstem, ale i na to se dá zvyknout. Vypotřebovala jsem první balení a určitě jsi koupím další.

tuhý deo / Silvie 3. 12. 2018 11:12

Vůně při přičichnutí přímo k deodorantu mi není až tak sympatická, ale po nanesení do podpaží to není cítit, je to velmi jemná vůně, vydrží až do večera a to já za sebe mohu říci, že se trochu více potím a přesto vydrží. Jeden z mála přírodních tuhých deodorantů, který funguje, alespoň u mě:) Určitě koupím znovu. Jediné mínus, jak již tady bylo psáno, že se nanáší prsty, ale pokud funguje, dá se to překousnout.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?