ZAO Lak na nehty zpevňující 635 Transparent 8 ml

ZAO Lak na nehty zpevňující 635 Transparent 8 ml

Lak na nehty se zpevňujícími účinky zmírňuje křehkost a lámavost nehtů. Chrání nehty před vnějšími vlivy a posiluje jejich strukturu. Lze jej použít samostatně nebo pod barevný lak.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Lak na nehty zpevňující 635 Transparent je základním přípravkem péče o nehty, jenž posiluje jejich strukturu, zpevňuje je a pomáhá předcházet negativním důsledkům častého lakování a odlakování nehtů. Působí jako přirozená ochranná vrstva a poskytuje nehtům aktivní látky.

Výtažek z bambusu spolu s avokádovým a slunečnicovým olejem ši výtažkem z čajovníku nehty chrání před vysušením, podporuje jejich pevnost a pružnost, díky čemuž se méně lámou a nejsou tolik křehké. Zpevňující lak je zcela transparentní a můžete jej používat jak samostatně, tak pod jakýkoliv barevný lak na nehty. Transparentní lak zároveň zabrání prostupování barevného pigmentu do nehtů a usnadní jejich odlakování.

Laky na nehty ZAO jsou zcela bez obsahu toluenu, xylenu, formaldehydu a dalších potenciálně škodlivých ingrediencí. Díky tomu nehty nevysušují a nedráždí okolní pokožku. Široký štěteček usnadňuje a zrychluje aplikaci.

Použití: Aplikujte jednu vrstvu laku rovnoměrně na nehty samostatně či pod barevný lak.

Barva: neutrální

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Benzophenone? / Barbora 23. 7. 2017 21:29

Lak jsem koupila, používám ho a říkám si, jak je dobrý a jak hezky drží... Ale teprve teď jsem si všimla, že ve složení je Benzophenone, který je údajně škodlivý. Nevím, proč to tam musí být, ostatní laky Zao ho ve složení nemají. Takže až mi dojde, koupím si jiný druh.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?