Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Bitten Pink 4 ml

Lily Lolo Mineral Cosmetics Lesk na rty Bitten Pink 4 ml

  • Bez DPH 297 Kč

Jemný lesk na rty ve svěžím růžovém odstínu s červenými tóny zvýrazní vaše rty a dodá jim zářivý vzhled. Tento odstín je skutečně univerzální a vhodný pro studený i teplý podtón pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Lesk na rty Bitten Pink vás překvapí svou nádhernou růžovou barvou s jemnými červenými tóny, jenž rozzáří vaši tvář. Tento odstín je vhodný pro teplý i studený podtón pleti a opticky vybělí barvu vašich zubů. Lesk obsahuje jemný třpyt, jenž vám dodá skutečně svěží vzhled.

Lesky na rty Lily Lolo mají velice jemnou strukturu, která nezatěžuje rty a poskytuje dokonalý komfort i při celodenním nošení. Díky složení s včelím voskem ihned přilnou ke rtům a pokryjí je rovnoměrnou vrstvou barvy. Lesky na rty mají příjemnou střední pigmentaci a můžete je nosit jak samostatně, tak v kombinaci s vaší oblíbenou rtěnkou. Široká škála odstínů od světlých neutrálních až po výraznější korálové a malinové poskytne vašim rtům atraktivní vzhled pro jakoukoliv příležitost.

Lesky na rty Lily Lolo mají čisté přírodní složení a spojují vlastnosti pečující a dekorativní kosmetiky. Vysoce vyživující jojobový olej dodává rtům potřebnou hydrataci a udržuje je příjemně vláčné po celý den. Lesky na rty se velice snadno nanášejí díky přesnému pěnovému aplikátoru, nelepí a jejich výdrž je dlouhotrvající. Jemná čokoládová příchuť a vůně potěší vaše smysly.

Použití: Aplikujte na rty pomocí tyčinkového aplikátoru v několika tenkých vrstvách až do dosažení požadované barevné intenzity.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?