Prohlédněte si vaše seznamy přání

Diochi Levamin 50 ml

Diochi Levamin 50 ml

Bylinné kapky Levamin obsahují ženšen nepravý, který podporuje duševní výkonnost a spolu s klanopraškou je skvělým adaptogenem. Přidaný boldovník pak působí příznivě na trávení a činnost jater.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinné kapky Diochi Levamin obsahují kombinaci bylin, které podporují duševní výkonnost, jako například rozchodnice růžová, ženšen nepravý či pupečník. Ty jsou doplněny o další bylinné výtažky a éterické oleje. Kapičky umožňuje pohodlné dávkování.

Výtažek z rozchodnice růžové má spolu s pupečníkem výborné účinky nejen na krevní oběh, ale také napomáhá normálnímu trávení a pozitivně ovlivňuje činnost mozku a duševní výkonnost. Boldovník pak podporuje účinky rozchodnice na trávení a současně příznivě působí na játra, u kterých brání přetížení vlivem zátěžových faktorů. Ženšen nepravý podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému i přirozenou obranyschopnost organismu. Imunitu pozitivně ovlivňuje také připadaná klanopraška, která navíc působí jako adaptogen a celkové tonikum a podílí se na udržení mentální pohody.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?