Diochi Levamin 50 ml

Diochi Levamin 50 ml

  • Bez DPH 443 Kč

Bylinné kapky Levamin navrací tělu svěžest a vitalitu, podporují zažívání, pomáhají lépe se koncentrovat a vyrovnat se se stresem. Harmonizují hormonální systém a posilují přirozenou obranyschopnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapky Diochi Levamin navrací tělu svěžest a vitalitu, podporují zdravé zažívání, pomáhají se lépe koncentrovat a snadněji se vyrovnat se zátěžovými situacemi. Kromě toho harmonizují hormonální systém, posilují přirozenou obranyschopnost organismu a přispívají ke správné činnosti meridiánu žaludku, jater, ledvin, osrdečníku, sleziny a slinivky.

Kombinace bylin a éterických olejů pozitivně ovlivňuje zažívání, udržuje trávící trakt zdravý a správně fungující, harmonizuje činnost žaludku, jater a ledvin, podporuje vylučování žaludečních šťáv. Bylinky také pomáhají při vyšší psychické zátěži, pomáhají lépe se vyrovnat se stresem a chrání tělo před nepříznivými vlivy. Zlepšují koncentraci i paměť a povzbuzují k lepším výkonům.

Kapky také působí pozitivně při redukčních dietách, neboť napomáhají správnému metabolismu tuků v těle. Kromě toho chrání celé tělo před známkami předčasného stárnutí, podporují správnou činnost hormonálního systému a podporují vitalitu celého těla.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (22,5 %) , Fruktóza, Rozchodnice růžová, Boldovník vonný, Vitod tenkolistý, Pupečník asijský, Maytenus macrocarpa, Eleuterokok ostnitý, Lotos indický, Srdečník sibiřský, Arálie mandžuská, Muira puama, Škornice šípolistá, Schizandra chinensis, Směs silic

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?