Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Diochi Levamin 50 ml

Diochi Levamin 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Bylinné kapky Levamin obsahují ženšen nepravý, který podporuje duševní výkonnost a spolu s klanopraškou je skvělým adaptogenem. Přidaný boldovník pak působí příznivě na trávení a činnost jater.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinné kapky Diochi Levamin obsahují kombinaci bylin, které podporují duševní výkonnost, jako například rozchodnice růžová, ženšen nepravý či pupečník. Ty jsou doplněny o další bylinné výtažky a éterické oleje. Kapičky umožňuje pohodlné dávkování.

Výtažek z rozchodnice růžové má spolu s pupečníkem výborné účinky nejen na krevní oběh, ale také napomáhá normálnímu trávení a pozitivně ovlivňuje činnost mozku a duševní výkonnost. Boldovník pak podporuje účinky rozchodnice na trávení a současně příznivě působí na játra, u kterých brání přetížení vlivem zátěžových faktorů. Ženšen nepravý podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému i přirozenou obranyschopnost organismu. Imunitu pozitivně ovlivňuje také připadaná klanopraška, která navíc působí jako adaptogen a celkové tonikum a podílí se na udržení mentální pohody.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?