Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Original 150 ml

EasyBody Magnéziový olej ve spreji Original 150 ml

Značka: EasyBody
Balení:
368
Momentálně vyprodané na e-shopu

Magnéziový olej ve spreji Original je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Magnéziový olej EasyBody Original je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. S magnéziovým olejem Easy Body Original snadno dodáte celému tělu potřebné minerály. Hořčík aplikovaný přímo na pokožku se do těla vstřebává téměř okamžitě a účinkuje velmi rychle. Snadno tak dojde k doplnění hladiny hořčíku v organismu.

S magnéziovým olejem si snadno připravíte příjemnou relaxační koupel, a současně tělu dodáte potřebný hořčík. Po rozpuštění se hořčík do těla vstřebává skrz pokožku, což je rychlý a velmi účinný způsob. Snadno tak dojde k doplnění hladiny hořčíku v organismu. Hořčík přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů. Je prospěšný pro optimální činnost svalů a nervové soustavy. Osvěžuje organismus a napomáhá jeho přirozené odolnosti vůči zátěžovým situacím.

Použití: Nádobku důkladně protřepejte. Magnéziový olej aplikujte nejlépe na vlhkou pokožku po koupeli a lehce rozetřete. Při prvním použití aplikujte 5 postřiků na různé části těla a dávku postupně zvyšujte na 10-20 postřiků denně.

Upozornění: Po aplikaci můžete pozorovat lehké zčervenání pokožky či cítit jemné štípání. Toto je spojeno s vstřebáváním hořčíku do pokožky a příznaky po pár minutách odezní. Pokud máte zvýšeně citlivou či reaktivní pokožku, raději se z těchto důvodů používání spreje vyvarujte. Příliš mnoho hořčíku v jedné dávce může mít lehce projímavý účinek.

Výrobce: Pure Pharmaceuticals a.s., Kotíkovská 2069/48 , 323 00, Plzeň, Česká republika , tel: +420 379 492 000

Purified Water, Magnesium Chloride Hexahydrate (31 %)
Z blogu (2)

Brainfood - výživa pro mozek

EasyBody: Životně důležité účinky hořčíku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Purified Water, Magnesium Chloride Hexahydrate (31 %)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?