Saloos Mandlový olej 125 ml

Saloos Mandlový olej 125 ml

Mandlový olej podporuje regeneraci pokožky, vyživuje a uzamyká hydrataci. Je vhodný i pro citlivou pokožku, včetně té dětské.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mandlový olej Saloos podporuje regeneraci pokožky, vyživuje a uzamyká hydrataci. Je vhodný i pro citlivou pokožku, včetně té dětské.

Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Je výživný a vhodný pro všechny typy pleti. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání. Zklidňuje podrážděnou dětskou pokožku, je vhodný pro miminka od prvních dnů po narození.

Je účinný při ošetřování hrubé kůže a popálenin, zlepšuje akné a ekzémy. Výborně regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Obsahuje vitaminy A, E, F, z minerálů především draslík, vápník či hořčík. Mandlový olej patří k nejpoužívanějším při aromaterapeutických masážích a je důležitou složkou kvalitních masážních a tělových olejů. Pro své regenerační a vyživující schopnosti je přidáván do hydratačních a pečujících pleťových krémů. Skvěle uhlazuje a dodává lesk vlasům.

Jeden z nejcennějších olejů

Mandlový olej je vysoce hodnotnou surovinou i produktem jako takovým a je velmi oceňován pro své vlastnosti. Je vhodný pro všechny typy pokožky a oceníte jej zejména v případě, že je vaše pokožka náchylná k podráždění po použití přírodních produktů. Mandlový olej je totiž skvělý na citlivou pokožku a způsobuje minimum nežádoucích reakcí.

Mandlový olej

Balzám pro citlivou pleť

Mandlový olej působí nejen jako prevence pro citlivou pleť, ale dokáže zmírnit již existující podráždění. Je často využíván pro ošetření pokožky, která je namáhána vnějšími vlivy a působí blahodárně například na kůži spálenou po nadměrném slunění. Je velice oblíbený pro své vyživující schopnosti, díky čemuž je přidáván do velkého množství masážních a aromateraputických olejů.

Hebká pokožka na počkání

Olej z mandlí lze používat nejen na pokožku celého těla namísto vašeho obvyklého tělového mléka, ale také na pleť obličeje. Působí jako lehké pleťové sérum a dodává pokožce hloubkovou výživu. Uzamyká hydrataci hluboko v buňkách pokožky a zanechává pleť vláčnou. Je také skvělou prevencí prvních známek stárnutí a zmírňuje drobné vrásky.

Vitaminy a minerály pro vaši pokožku

Mandlový olej Saloos je velmi univerzálním produktem. Obsahuje vysoké množství vitaminů A a E, které jsou mocnými antioxidany, které brání škodlivým účinkům volných radikálů. Olej je zároveň bohatý také na minerály, zejména pak draslík, hořčík či vápník. Zlepšuje elasticitu suché pokožky a minimalizuje výskyt vysušených míst.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Skladování: Skladujte v chladu.

Tip: Mandlový olej je skvělý na vlasy. Přidejte menší množství mandlového oleje do svého šamponu. Nebo ho používejte po každém mytí vlasů jako kondicionér do konečků. Mandlový olej vlasy zaceluje, uhlazuje, zjemňuje a dodává jim lesk.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?