Yuuki Menstruační kalíšek 1 (menší) Soft 1 ks

Yuuki Menstruační kalíšek 1 (menší) Soft 1 ks

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft v menší velikosti 1 je vhodný pro dívky a ženy, které doposud nerodily.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Foto je ilustrační, došlo ke změně obalu.

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft v menší velikosti 1 je vhodný pro dívky a ženy, které doposud nerodily. Kalíšek je vyroben z odolného, ale zároveň měkkého antibakteriálního lékařského silikonu, jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Yuuki je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější a v neposlední řadě také ekologičtější. Díky antibakteriální úpravě brání kalíšek množení bakterií v pochvě a tím eliminuje výskyt mykóz či jiných gynekologických potíží během menstruace. Manipulace s kalíškem je jednoduchá a pohodlná, nedostanete se do přímého styku s krví, jako se se to stává například u tamponů.

Kalíšek Yuuki Soft je vyroben z měkkého lékařského silikonu vhodného pro ženy se zvýšenou citlivostí, kterým dělá problém například zavedení tamponu. Velikost 1 je určena pro mladé dívky a ženy před porodem. Obsah kalíšku je 25 mililitrů, průměr 42 milimetrů a délka včetně stopky 67 milimetrů. Jakmile se naučíte s kalíškem manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně ustřihnout. 

S menstruačním kalíškem nejen ušetříte svou peněženku i životní prostředí, ale také zažijete dosud nepoznané pohodlí během menstruace. Správně zavedený kalíšek není v těle vůbec cítit, takže můžete bez omezení vykonávat své oblíbené aktivity a nemusíte se obávat protečení či jiných nepříjemností. Kromě pohodlí je kalíšek i výhodnou investicí, neboť při správném používání vydrží sloužit téměř 10 let.

Ekologicky šetrná alternativa

Pokud jste již někdy přemýšlela o své ekologické stopě, jistě vám přišla na mysl otázka menstruačních pomůcek. Klasické vložky a tampony jsou často vyráběny z velmi špatně rozložitelných surovin a jejich stálá a masivní spotřeba zatěžuje životní prostředí. Menstruační kalíšek je revolucí v této oblasti a přináší na trh zcela nový produkt, který přírodu nezatěžuje a je v souladu s moderním životním stylem.

Spolehlivá ochrana

Spolehlivost menstruačního kalíšku je zcela srovnatelná ve srovnání s konvenčními vložkami či tampony. Menstruační kalíšek vás ochrání během všech dnů vašeho menstruačního cyklu a nemusíte se obávat žádné nepříjemné nehody. Dokonale a pevně přilne ke stěnám pochvy a díky podtlaku po stranách je zcela neprostupný pro tekutinu.

Pohodlí během menstruace

Kalíšek s sebou přináší opravdové pohodlí během vašich dnů. Díky svému umístění uvnitř pochvy o něm prakticky nevíte a nepřekáží při jakékoliv fyzické aktivitě. Stačí je jen pravidelně vylívat, opláchnout a opět znovu použít. Není tedy nutné s sebou nosit žádné další hygienické potřeby. Menstruační kalíšek je vyráběný z hygienického lékařského silikonu, díky čemuž nedochází k vylučování jakýchkoliv látek do těla.

Kalíšek na míru

Menstruační kalíšek je nabízený ve dvou velikostech. Velikost číslo 1 je vhodná především pro dívky a pro ženy, které dosud nerodily. Kalíšek má přirozeně antibakteriální povrch, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů a chrání proti vzniku mykóz a dalších onemocnění. Snadno se udržuje oplachováním v teplé vodě a můžete jej používat po mnoho let.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Výrobce: Yuuki - BETA obchodní společnost, s.r.o., Křižanská 1, 460 10 Liberec Česká republika, www.yuuki.cz

Naše hodnocení:

Skvělý kalíšek pro první seznámení.
Dobrý tvar a pevnost tak akorát, hezky sedí.
Český výrobek s výbornou cenou.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?