Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Krémová nepěnivá koupel šetrně myje a zároveň pečuje o jemnou pokožku novorozenců a miminek. Obsažené oleje a bylinné výtažky chrání pokožku před vysoušením a dodávají jí potřebnou vlhkost a výživu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová nepěnivá Měsíčková kojenecká koupel Weleda šetrně myje a zároveň pečuje o jemnou pokožku novorozenců a miminek. Obsažené výživné oleje a bylinné výtažky chrání pokožku před vysoušením a dodávají jí potřebnou vlhkost a výživu.

Výtažek z měsíčku lékařského jemnou pokožku zklidňuje, napomáhá její regeneraci a chrání ji před podrážděním i opruzeninami. Výživný sezamový olej v kombinaci s mandlovým olejem dodávají pokožce potřebnou výživu i hydrataci a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.

Krémová koupel pečuje o jemnou pokožku těch nejmenších, šetrně a účinně ji myje aniž by ji vysušovala či dokonce dráždila. Výživné oleje se postarají o pokožku, zatímco zklidňující výtažky z měsíčku pleť zjemní a ukolébají miminko ke spánku.

Pro každodenní hygienu

Měsíčková koupel Weleda je ideálním přípravkem pro každodenní očistu pokožky, který je vhodný i pro ty nejmenší. Koupel je vyvinuta speciálně s ohledem na citlivou dětskou pokožku a odstraňuje z ní nečistoty s maximální šetrností a bez podráždění pokožky. Tato koupel s výtažkěm z měsíčku je vhodná jak pro kojence, tak pro větší děti s citlivou pokožkou.

Šetrná péče

Tato příjemná krémová koupel neobsahuje pěnivé ingredience, které mohou někdy pokožku vysušovat. Je tedy vhodná i pro reaktivní pokožku, kterou vysušují klasické mycí prostředky. Měsíčková koupel nenarušuje ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru, naopak ji podporuje, a tím i zvyšuje obranyschopnost pokožky vůči vnějším vlivům. 

Čistá a svěží pokožka

Tato koupel je vlastně takovým produktem dva v jednom, dokáže v jednom kroku pokožku šetrně očistit a zároveň jí dodává důkladnou péči. Neobsahuje syntetické ingredience, pouze složky přírodního původu, díky tomu nezatěžuje tělo vašeho děťátka chemií a je velice dobře snášena. Přírodní oleje a výtažky pak pokožku vyživují a zvláčňují.

Přírodní složky

Základem této krémové koupele je mandlový olej, který je ze všech olejů jedním z nejjemnějších. Mandlový olej pomáhá uzamykat hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a navrací jí pružnost. Zároveň posiluje regenerační procesy v pokožce. Výtažek z měsíčku má pak mimořádné zklidňující schopnosti a navíc uklidňuje mysl, díky čemuž vaše miminko ukolébá ke klidnému spánku.

Použití: Malé množství Krémové koupele přidáme do již napuštěné teplé vody a promícháme.

Upozornění: Koupel je vhodná pro pro novorozence i větší děti s citlivou pokožkou.

Měsíčková kojenecká koupel je součástí balení:

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele pro děti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?