Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Weleda Měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Krémová nepěnivá koupel šetrně myje a zároveň pečuje o jemnou pokožku novorozenců a miminek. Obsažené oleje a bylinné výtažky chrání pokožku před vysoušením a dodávají jí potřebnou vlhkost a výživu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krémová nepěnivá Měsíčková kojenecká koupel Weleda šetrně myje a zároveň pečuje o jemnou pokožku novorozenců a miminek. Obsažené výživné oleje a bylinné výtažky chrání pokožku před vysoušením a dodávají jí potřebnou vlhkost a výživu.

Výtažek z měsíčku lékařského jemnou pokožku zklidňuje, napomáhá její regeneraci a chrání ji před podrážděním i opruzeninami. Výživný sezamový olej v kombinaci s mandlovým olejem dodávají pokožce potřebnou výživu i hydrataci a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.

Krémová koupel pečuje o jemnou pokožku těch nejmenších, šetrně a účinně ji myje aniž by ji vysušovala či dokonce dráždila. Výživné oleje se postarají o pokožku, zatímco zklidňující výtažky z měsíčku pleť zjemní a ukolébají miminko ke spánku.

Pro každodenní hygienu

Měsíčková koupel Weleda je ideálním přípravkem pro každodenní očistu pokožky, který je vhodný i pro ty nejmenší. Koupel je vyvinuta speciálně s ohledem na citlivou dětskou pokožku a odstraňuje z ní nečistoty s maximální šetrností a bez podráždění pokožky. Tato koupel s výtažkěm z měsíčku je vhodná jak pro kojence, tak pro větší děti s citlivou pokožkou.

Šetrná péče

Tato příjemná krémová koupel neobsahuje pěnivé ingredience, které mohou někdy pokožku vysušovat. Je tedy vhodná i pro reaktivní pokožku, kterou vysušují klasické mycí prostředky. Měsíčková koupel nenarušuje ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru, naopak ji podporuje, a tím i zvyšuje obranyschopnost pokožky vůči vnějším vlivům. 

Čistá a svěží pokožka

Tato koupel je vlastně takovým produktem dva v jednom, dokáže v jednom kroku pokožku šetrně očistit a zároveň jí dodává důkladnou péči. Neobsahuje syntetické ingredience, pouze složky přírodního původu, díky tomu nezatěžuje tělo vašeho děťátka chemií a je velice dobře snášena. Přírodní oleje a výtažky pak pokožku vyživují a zvláčňují.

Přírodní složky

Základem této krémové koupele je mandlový olej, který je ze všech olejů jedním z nejjemnějších. Mandlový olej pomáhá uzamykat hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a navrací jí pružnost. Zároveň posiluje regenerační procesy v pokožce. Výtažek z měsíčku má pak mimořádné zklidňující schopnosti a navíc uklidňuje mysl, díky čemuž vaše miminko ukolébá ke klidnému spánku.

Použití: Malé množství Krémové koupele přidáme do již napuštěné teplé vody a promícháme.

Upozornění: Koupel je vhodná pro pro novorozence i větší děti s citlivou pokožkou.

Měsíčková kojenecká koupel je součástí balení:

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele pro děti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?