Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Pink Champagne 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Pink Champagne 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Minerální oční stíny s obsahem přírodních pigmentů v něžném růžovém odstínu dodají vašemu pohledu rozjasnění a dívčí půvab. Díky kvalitnímu složení vydrží celý den a velice snadno se nanášejí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Pink Champagne vám dodají něžný a dívčí půvab díky jemnému studenému světle růžovému odstínu. Ten sluší především porcelánovým kráskám se světlou a velmi světlou pletí, ale pokud máte pokožku opálenější, bude vypadat nádherně jako klasický rozjasňovač či ve vnitřním koutku oka. Tyto stíny obsahují lehký jiskrný třpyt, jenž jim dodává plasticitu a saténově lesklý vzhled.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Renáta 8. 3. 2017 09:28

Nádherné tiene, príjemné sa nanašajú a dobre držia. Oči rozžiaria a dajú sa použiť ako základ či jemné ličenie.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?