The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac Aktivní dřevěné uhlí, Deštný prales 1 ks

The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac Aktivní dřevěné uhlí, Deštný prales 1 ks

Konjaková houbička s bambusem a aktivním uhlím je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky, působí jako šetrný peeling a nijak nenarušuje přirozené pH pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Konjaková houbička Mini Pure Konjac ze série Deštný prales obsahuje navíc bambusová vlákna a aktivní dřevěné uhlí. 100% přírodní houba je výborným parťákem pro čištění obličeje, velmi snadno se používá a je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Součástí balení je také šikovný háček, na který houbu po použití jednoduše pověsíte. Houbička je díky menší velikosti vhodná k péči o okolí nosu či očí.

S pomocí konjakové houbičky s obsahem bambusových vláken a antibakteriálního aktivního uhlí se vám podaří velmi snadno vyčistit pleť. Působí nejen jako jemný peeling, ale také dokonale váže nečistoty usazené v pórech. Výsledkem je tak krásně čistá, svěží a prozářená pokožka, která zároveň není podrážděná. Houbu můžete používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road, BN9 9DG Newhaven Velká Británie, tel: +44(0) 1442 800801, https://www.konjacspongecompany.com/

Detailní složení a vlastnosti

Složení: konjak, Bambusová vlákna, aktivní uhlí

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?