The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac Červený jíl, Deštný prales 1 ks

The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac Červený jíl, Deštný prales 1 ks

Konjaková houbička s červeným jílem jemně čistí citlivou a aknózní pleť do hloubky, působí jako šetrný peeling a nijak nenarušuje přirozené pH pokožky. Malá velikost je ideální pro okolí nosu a očí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mini Pure Konjac Červený jíl z řady Deštný prales od The Conjac Sponge Company je čistě přírodní konjaková houbička. Velmi snadno používá a díky svým menším rozměrům je ideálním pomocníkem pro péči o pokožku v okolí nosu a očí. Obsažený červený jíl bude prospívat hlavně citlivé či aknózní pleti.

Konjaková houbička vám pomůže šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Můžete ji používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod. Díky obsahu červeného jílu působí proti akné, zklidňuje citlivou pleť a podporuje její regeneraci.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road, BN9 9DG Newhaven Velká Británie, tel: +44(0) 1442 800801, https://www.konjacspongecompany.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?