Prohlédněte si vaše seznamy přání

The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac, Deštný prales 1 ks

The Konjac Sponge Company Mini Pure Konjac, Deštný prales 1 ks

Konjaková houbička je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky, působí jako šetrný peeling a nijak nenarušuje přirozené pH pokožky. Menší rozměry jsou ideální pro pleť v okolí nosu a očí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Konjaková houbička Mini Pure Konjac ze série The Konjac Sponge Company Deštný prales je 100% přírodní výrobek. Je určena k čištění obličeje, velmi snadno se používá a je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Právě díky svým menším rozměrům je výborná k péči o pokožku v okolí nosu a očí.

Konjakovou houbičku stačí namočit teplou vodou. Krásně změkne a zjemní, a je tak připravena do akce. Pomůže vám šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Můžete ji používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road , BN9 9DG, Newhaven, Velká Británie , tel: +44(0) 1442 800801

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?