Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 426

Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 426

Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá je tím pravým doplňkem do vaší koupelny. Zachovává si svůj přirozený tvar a světle hnědou barvu a neprochází žádnými úpravami. Mořské houby jsou mnohobuněční živočichové a jsou sbírány v tradičně velmi slunných oblastech, jako je Kalifornie, Florida či Mexický záliv. Mořské houby se vyznačují nejen mimořádnou měkkostí, ale zároveň mají skutečně dlouhou životnost.

Mořská houba jemně masíruje vaši pokožku a napomáhá šetrně odstraňovat odumřelé kožní buňky. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé a náchylné k podráždění. Mořská houba je přirozeně tužší a pružná, ale po vymáchání ve vodě rychle změkne a je příjemná k pokožce. Masáž mořskou houbou podporuje lokální prokrvení a dlouhodobě ozdravuje vzhled kůže celého těla.

Pravidelné používání mořské houby při koupeli či sprchování vede k vyhlazení pokožky a zjemnění její struktury. Tento typ mořské houby je navíc bohatý na množství cenných minerálů, jako je například jód, jenž urychluje hojení a má příznivý vliv na revitalizační schopnost kůže. Minerální mořská houba je nabízena ve více velikostech.

Použití: Pro pravidelnou údržbu používejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Mořská houba

Konzistence: pevná

Obal: látkový

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?