Knossos Mýdlo tuhé olivové, levandule 100 g

Knossos Mýdlo tuhé olivové, levandule 100 g

Tradiční řecké olivové mýdlo s hořkosladkou vůní levandule výborně čistí a přitom zvláčňuje pokožku, je vhodné pro všechny typy pleti. Díky svému šetrnému složení jej lze použít na tělo i obličej.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tradiční řecké olivové mýdlo značky Knossos s hořkosladkou vůní levandule výborně čistí a přitom zvláčňuje pokožku a je vhodné pro všechny typy pleti. Díky jeho šetrnému složení jej lze použít na tělo i obličej. Mýdlo obsahuje velký podíl krétského olivového oleje, jenž pro jeho vynikající hydratační schopnosti používají obyvatelé oblastí okolo Středozemního moře již po staletí. 

Mýdlo nevysušuje a nenarušuje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pokožky. Naopak pleť vyživuje a zvláčňuje. Levandule se v aromaterapii používá pro zklidnění při nervovém vypětí, problémech s usínáním, bolestech hlavy a migrénách. Její vůně odpuzuje hmyz a je tedy i výtečným repelentem.

Použití: Rozmydlete mýdlo v dlaních a vzniklou pěnou pak jemně umyjte celé tělo.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

mýdlo Knossos / Pavlína 9. 6. 2016 21:27

Vůně celkem nezajímavá, levandule je cítit na můj vkus velmi málo. Nedělá pěnu, ale to by nevadilo, když jde o přírodní mýdlo, nicméně mi vadí, že se dost rozpouští v mističce na mýdlo a matlá se.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?