MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Dr.Brown´s Natural Flow Options+ Anti-colic Wide-Neck Glass Baby Bottle kojenecká láhev 270 ml

Dr.Brown´s Natural Flow Options+ Anti-colic Wide-Neck Glass Baby Bottle kojenecká láhev 270 ml

299
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kojenecká láhev z odolného skla proti rozbití a poškrábání a s patentovaným systémem vnitřní ventilace předchází vzniku koliky, říhání či zvracení. Navíc se díky širokému hrdlu velmi snadno čistí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kojenecká láhev Dr. Brown´s s objemem 270 ml je vyrobena ze skleněného materiálu, který je vemi odolný proti rozbití a poškrábání. Disponuje širokým hrdlem zajišťující její komfortní a dokonalé čištění. Kojenecká láhev Dr. Brown´s je unikátní systémem vnitřní ventilace, díky kterému redukuje výskyt koliky, zvracení, říhání či nadýmání, napomáhá zachovávat nutrienty díky nižší oxidaci a zajišťuje konstantní tok mléka či jiné tekutiny.

Savička kojenecké láhve je vyrobena z velmi měkkého a kvalitního silikonu. Svým tvarem podobnému prsu zajišťuje ten nepřirozenější a nejpohodlnější způsob krmení. Kojenecká láhev Dr. Brown´s svým systémem zabraňuje vzniku bublinek plynu a vaše miminko tak bude po krmení vždy spokojené bez běžně se vyskytujících potíží z nadýmání. Navíc nedochází k tvorbě vakua, což napomáhá snížit nepříjemný nitroušní tlak.

Balení obsahuje: 1 ks skleněná láhev, 1 ks silikonová savička (level 1), dvoudílný patentovaný vnitřní ventil, kartáček na čištění, návod k použití.

Značka Dr. Browns pocházející z USA se inspiruje maminkami po celém světě a neustálé inovuje a vyvíjí produkty, které se vyznačují skvělou funkčností pro děti i rodiče

Upozornění: Nenechávejte dítě s krmením o samotě. Nepoužívejte savičku, pokud vykazuje známky poškození nebo opotřebení.

Údržba: Láhev před prvním použitím umyjte horkou vodou s přidáním saponátu a důkladně opláchněte, stejně myjte po každém použití. Před prvním použitím vyvařte silikonovou savičku 5 minut ve vroucí vodě. Láhev nejlépe funguje s ventilem, ale je skvělé mít na výběr, pokud zjistíte, že již ventil není potřeba. Nemusíte zkoušet novou láhev, prostě jen ventil odstraňte. Bez ventilu odchází vzduch přes spodek dudlíku.

Natural Flow Options+ Anti-colic Wide-Neck Glass Baby Bottle kojenecká láhev je součástí balení:

Natural Flow Options+ Anti-colic Wide-Neck Glass Baby Bottle kojenecká láhev obsahuje produkty:

Výrobce: Handi-Craft Company, 4433 Fyler Avenue , 63116, St. Louis, Missouri, Spojené Státy Americké , tel: 1-800-778-9001

Naše hodnocení:

Lahvička skvěle padne do ruky, má po stranách zúžení.
Díky širokému hrdlu se dobře čistí, k čištění ventilu je pak přiložen malý speciální kartáček.
Používáním lahviček Dr. Brown's se problémy plynatosti výrazně eliminovaly.
Oproti plastovým lahvičkám jsou malinko těžší.

Složení:

Sklo, Plast, Silikon
Z blogu (2)

Dr. Brown's: Vítěz nad kolikami a bolením bříška

Dr. Brown’s – eko lahvičky s unikátní technologií proti kojenecké kolice

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Sklo, Plast, Silikon