Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Diochi Nervamin 23 ml

Diochi Nervamin 23 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Kapky Nervamin působí díky nardové silici a kardamomu příznivě na nervový systém. Přidaná meduňka vám pak pomůže se uvolnit a podpoří duševní i fyzickou pohodu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapky Diochi Nervamin spojují množství rostlinných silic, a to z nardu, kardamomu, bazalky, afrikánu, geránia, meduňky a vetiveru.

Nard spolu s kardamomem pozitivně ovlivňuje činnost celé nervové soustavy, ale také žaludku, dýchacího ústrojí nebo močového systému. Kardamom rovněž pomáhá podporovat činnost imunitního systému. Přidaná meduňka vám pak pomůže se uvolnit, podpoří relaxaci, duševní i fyzickou pohodu a přispěje ke kvalitě spánku.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Dospělí a děti od 6 let užívají 1-5 kapek 3x denně, děti od 3 do 6 let 1 kapku 3x denně.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Doplněk stravy není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?