Saloos Niaouli 10 ml

Saloos Niaouli 10 ml

  • Bez DPH 76 Kč

Saloos Niaouli je přírodní rostlinná silice s výjimečnými účinky na psychické i tělesné aspekty lidského organismu. Vůně niaouli vás jistě uchvátí a dodá vašemu domovu atmosféru čistoty a svěžesti. Je velice příjemná a obsahuje jemné kafrové tóny spolu s mírně sladkým aroma.

Esenciální olej z niaouli působí významně na psychiku, zlepšuje náladu a je často nazýván přírodním antidepresivem. Niaouli dodává energii a jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a duševního či tělesného vyčerpání. Zmírňuje známky únavy a má povzbuzující efekt.

Niaouli má zároveň dezinfekční a antiseptické účinky. Podporuje hojení a působí proti revmatizmu. Použití tohoto éterického oleje je vhodné také při zánětech dýchacích cest a rýmě či kašli. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a chrání proti infekcím.

Povzbuďte se

Éterický olej Saloos Niaouli vás nikdy nenechá trpět špatnou náladou. Tato příjemná vonná esence probudí všechny vaše smysly a podporuje optimistické naladění. Působí jako přírodní antidepresivum a má intenzivní stimulační účinky na psychiku. Dodává potřebnou energii a bude vaší oporou v náročných obdobích plných stresu a duševního vypětí. 

Bojujte proti stresu

Éterický olej Niaouli je tak výbornou volbou pro ty, kdo potřebují nějakou vzpruhu. Zmírňuje dopady stresu na lidský organismus a pomáhá vám dodat pozitivní myšlenky. Má energizující vliv na tělo i mysl a pomůže vám sebrat síly před náročným úkolem. Niaouli zároveň zmírňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. 

Posilte svou imunitu

Esenciální olej z Niaouli má rovněž blahodárné účinky na pokožku, podporuje její regeneraci, hojení a revitalizaci. Je zároveň přirozeně antiseptický a dezinfikuje vzduch v místnostech. Krom toho působí proti bolestem, zejména pak pohybového aparátu, a pomáhá při revmatizmu. Chrání proti infekcím a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. 

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Melaleuca Viridiflora Oil

Možné alergeny: Melaleuca Viridiflora Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?