Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Značka: Organix South
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Nimbový olej má na pokožku blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity a plísně. Je účinnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému.

Popis produktu
Z blogu6
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Nimbový olej Organix South má na pokožku blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity, plísně a příznivému působení na imunitní systém. Nimbový olej, prověřený staletími užívání, je účinnou a vysoce bezpečnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému. Napomáhá hojení ran, regeneraci pokožky a vytváření kolagenových vláken.

Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a udržovat v ní přirozenou rovnováhu. Olej navrací pokožce pružnost a bojuje proti vráskám. Nimba rovněž podporuje léčbu poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením a také funguje jako prevence předčasného stárnutí pokožky. Díky vysokému obsahu mastných kyselin nimbový olej účinně napomáhá léčbě onemocnění kůže, včetně plísňových onemocnění, lupénky a ekzémů.

Použití: Olej můžete aplikovat přímo na pokožku a nebo přidat pár kapek do vaší oblíbené tělové nebo vlasové kosmetiky.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Značka Organix South využívá léčivých účinků nimby (neemu) i dalších přírodních ingrediencí. Všechny produkty jsou založené na přírodní, povětšinou bylinné bázi, a jsou vhodné i pro suchou či podrážděnou pokožku, při akné, lupénce, ekzému i kožních plísních.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Krémy na problematickou pleť

Užití: vnější

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court , FL33834, Bowling Green, Spojené Státy Americké

Z blogu6

6 důvodů pro 100% rostlinné oleje

Eko, Organic, Natural? Jak se v tom vyznat!

Neem neboli nimba pro silnější zuby a vlasy

Neem: proč, co a jak?

Neem: přírodní antibiotikum

Pupínkový detektiv: komedogenní oleje

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?