Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Nimbový olej má na pokožku blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity a plísně. Je účinnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nimbový olej Organix South má na pokožku blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity, plísně a příznivému působení na imunitní systém. Nimbový olej, prověřený staletími užívání, je účinnou a vysoce bezpečnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému. Napomáhá hojení ran, regeneraci pokožky a vytváření kolagenových vláken.

Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a udržovat v ní přirozenou rovnováhu. Olej navrací pokožce pružnost a bojuje proti vráskám. Nimba rovněž podporuje léčbu poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením a také funguje jako prevence předčasného stárnutí pokožky. Díky vysokému obsahu mastných kyselin nimbový olej účinně napomáhá léčbě onemocnění kůže, včetně plísňových onemocnění, lupénky a ekzémů.

Použití: Olej můžete aplikovat přímo na pokožku a nebo přidat pár kapek do vaší oblíbené tělové nebo vlasové kosmetiky.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Ostatní kategorie: Kůže, Kosmetika na akné

Užití: vnější

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?